کد خبر : 1807197 | 08 بهمن 1400 ساعت 12:27 | 44,716 بازدید | 25 دیدگاه

نتایج او خوب نیست، عالی است

تمجید کنایه‌آمیز مایلی کهن از اسکوچیچ

مایلی کهن در مراسم سالگرد مهرداد میناوند صحبت‌های جالبی را در خصوص تیم ملی و سرمربی اش انجام داد.

به گزارش ورزش سه، محمد مایلی کهن در مورد حضور در مراسم سالگرد مهرداد میناوند بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی که در اثر کرونا درگذشت به خبرنگار ما گفت: وظیفه من است. مهرداد یکی از بچه های خوب، دوست داشتنی،با معرفت و شوخ طبع بود. واقعا حیف که مهرداد، انصاریان، ناصرخان حجازی، منصور پورحیدری، کشتی گیران سیدعباسی و تمام کسانی که در قطعه نام آوران آرمیده‌اند در میان ما نیستند. واقعا نمی توانم از همه اسم ببرم.

 

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه صحبت‌هایی با درویش مدیر وقت پرسپولیس داشت و اینکه وضعیت این تیم را چطور می بیند گفت: من فقط با آقای درویش سلام علیک داشتم. وضعیت پرسپولیس که بد نیست، به هر حال از نظر جایگاهی خوب است.

 

مایلی کهن در مورد پیروزی تیم ملی مقابل عراق و صعود به جام جهانی عنوان کرد: از کادر فنی و بازیکنان و فدراسیون تا خبرنگاران و هواداران همه زحمت کشیدند و نتایج بسیار خوب بود. البته جام جهانی کمی متفاوت است و کار سخت تر می شود.

 

مایلی‌کهن در پایان در مورد اینکه تیم ملی می تواند با اسکوچیچ به موفقیت های خود ادامه دهد یا خیر افزود: چرا نتواند؟ منظورتان این است که یک مربی مثل قبل بیاوریم که تیم ملی به سختی به جام جهانی صعود کند؟ نتایج خوب نبوده بلکه عالی بوده است. آقای اسکوچیچ  کارش را انجام می دهد و مشکلش این است که مثل آرسن لوپن نبوده.

دیدگاهها