کد خبر : 1807219 | 08 بهمن 1400 ساعت 13:41 | 40,824 بازدید | 112 دیدگاه

بعد از مکالمه و مذاکره با رضا درویش

فوری : گل محمدی تا دوشنبه فرصت داد!

پس از اعتصاب بازیکنان و استعفای یحیی گل‌محمدی سرانجام امروز تمرینات سرخپوشان برگزار شد اما باز هم سرمربی پرسپولیس در این تمرین حاضر نبود.

 

به گزارش "ورزش سه"پس از این حواشی گل‌محمدی دقایقی پیش در گفتگوی تلفنی با برنامه ورزش و مردم اعلام کرد از هیچ تیمی پیشنهاد ندارد و مشکلی هم با درویش، مدیرعامل این تیم ندارد. او همچنین اعلام کرد تا دوشنبه برای حل مشکلات به باشگاه پرسپولیس فرصت داده است.

 

* بازیکنان با عشق کار کردند
کار کردن در پرسپولیس برای هر مربی افتخار بزرگی است. صحبت یکی دو هفته و یک ماه نیست. ما از شروع فصل وارد مشکلات شدیم، بازیکنان کلیدی را از دست دادیم و بازیکنان خوب لیگ را نتوانستیم جذب کنیم. ما می‌توانستیم بازیکنانی جذب کنیم که ارزان  و آزاد باشند. بازیکنانی داشتیم که خانه فروختند و آمدند و بخاطر عشق به پرسپولیس کار کردند. در حدی که توانستیم و شرایط مالی اجازه داد بازیکن جذب کردیم. اولین بازی با الهلال بود، شکل پرواز ما را ببینید. قرار بود سه شنبه برویم اما چند ساعت در فرودگاه نشستیم. فاصله ما با الهلال سه گل نبود اما خسته و بدون تمرکز رفتیم و آن اتفاق افتاد. آمدیم پنجره بسته شد، به مشکلات مالی خوردیم، دو بازیکن تاجیک گرفتیم که در نیم فصل به ما کمک کنند اما بعد از سه ماه توانستیم استفاده کنیم.

 

* باید حداقل ها را داشته باشیم
مشکلات زمین تمرین را که از سه چهار ماه پیش گفتیم. ما حداقل ها را خواستیم، دنبال استادیوم مجهز نبودیم. از حداقل ها محروم شدیم. از آسیا ما را محروم کردند. هر تیمی وقتی مسابقاتی در پیش دارد دنبال این است که به جاهای بزرگتر برسد. ما قهرمان شدیم و بعنوان تیم اول باید به آسیا می‌رفتیم اما الان باید از تلویزیون ببینیم. این پاداش ما بود که خودمان را نشان بدهیم اما از دست دادیم. بدقولی هایی که به ما شد و امروز و فردا. ما در کوران مسابقات بودیم و نمی‌توانستیم تمرین نکنیم. از اول فصل پاداش نگرفتیم و کسی چیزی نگفت. وقتی یک تیم می‌خواهد به موفقیت برسد باید حداقل ها را داشته باشد.

 

* سه درخواست از باشگاه دارم
با این شرایط من دیشب حدود یک ساعت با آقای درویش صحبت کردم و قبل از آن هم با آقای کلانی و آقای پنجعلی صحبت کردم. یک نامه نوشتم و سه چیز از آنها خواستم. پرداختی ها را به ۵۰ برسانند و پاداش بدهند. زمین تمرین بدهند. چند بازیکن خوب جذب کنیم. درخواست زیادی است؟  چرا برای ما پول نیست؟

 

* مشکلی با درویش ندارم
ما هیچ مشکلی با آقای درویش نداریم و ایشان هم آمدند و تلاش کردند و توانستند ۸ درصد پرداختی داشته باشند. ما تا دیروز تیم آخر از لحاظ پرداختی بودیم اما با هشت درصد شاید دو سه پله بالا آمده باشیم. بحث احترام است. در این ۶-۷ ماه چقدر به ما وعده دادند. هر کسی می‌آید باید منابع مالی داشته باشد. درست است حق پخش نمی‌دهند اما کسی که می‌آید باید بتواند حداقل ها را تامین کند.

 

* هیچ پیشنهادی ندارم
باید یک جایی مشکلات را ریشه ای حل کنیم. من از وضعیت خسته شدم و توانایی ادامه کار را ندارم. از هیچ تیمی پیشنهاد ندارم. پروازی داشتم می‌خواستم یک جایی بروم اما کنسل کردم. مشکلات زیاد است و بعضی ها به قدری پیش پا افتاده است که نمی‌توانم بیان کنم و در شان باشگاه نیست. هر هتلی می‌رویم بدهکار هستیم، به هواپیمایی ها بدهکاریم. شرایط باشگاه سخت است.

 

* تا دوشنبه به باشگاه فرصت دادم
سه خواسته داشتم و گفتم تا دوشنبه مشکلات را برطرف کنید با افتخار در خدمت تیم و باشگاه خواهم بود. من استعفا دادم و از تمام حق و حقوقم گذشتم. می‌توانستم فسخ کنم و پول سال بعدم را بگیرم اما بحث من نیست. گفتم پول من را تا جایی که کار کردم اگر توانستید بدهید. اگر شرایط اولیه همکاری وجود داشته باشد با افتخار هستم. تا دوشنبه هم فرصت دادم.

دیدگاهها