کد خبر : 1807303 | 08 بهمن 1400 ساعت 19:38 | 7.7K بازدید | 0 دیدگاه

زوج مخوف ایرانی علیه رقبا در کافا 2022؛

فرشته کریمی و خانم گلی در جام آسیای مرکزی 

ستاره نامدار فوتسال زنان ایران توانست عنوان خانم گلی رقابت‌های کافا 2022 را کسب کند.

به گزارش "ورزش سه" دقایقی قبل با انجام دوئل تیم‌های ملی فوتسال زنان ایران و تاجیکستان، پرونده اولین دوره رقابت‌های کافا در رده سنی بزرگسالان فوتسال زنان بسته شد و تیم ملی فوتسال زنان ایران توانست با قاطعیت و کسب 5 پیروزی و یک تساوی، عنوان قهرمانی کافا 2022 را به دست آورد.

 

در راه این قهرمانی 43 گل برای ایران به ثبت رسید و تنها 4 بار دروازه ایران باز شد که در دو مسابقه رفت و برگشت مقابل ازبکستان بود.

 

فرشته کریمی ستاره نام‌آشنای فوتسال زنان ایران که پیش از شروع کافا 2022، حذف نامش از فهرست تیم ملی حواشی پرماجرایی را داشت و سرانجام نامش در جمع مدعوین قرار گرفت، توانست بهترین گلزن رقابت‌ها باشد و با ثبت 9 گل عنوان خانم گلی این تورنمنت را از آن خود کند.

 

به جز کریمی، زوج او در خط آتش تیم ملی فوتسال زنان ایران، سارا شیربیگی هم نمایش خوبی را از خود در این تورنمنت به اجرا گذاشت و توانست 8 بار برای تیم ملی گلزنی کند.

 

جالب آن‌که در این دوره از رقابت‌ها به جز فرزانه توسلی، اعظم آخوندی و طاهره مهدی‌پور که هر سه آن‌ها در قامت دروازه‌بان در فهرست تیم ملی حضور داشتند، 10 بازیکن دعوت شده دیگر موفق به گلزنی شدند.

 

 

اسامی گلزنان تیم ملی فوتسال زنان ایران در کافا 2022:

 

فرشته کریمی 9 گل
سارا شیربیگی 8 گل
سحر پاپی 4 گل
نسترن مقیمی 4 گل
فرشته خسروی 3 گل
نسا احدی 3 گل
سحر زمانی 2 گل
فاطمه پاپی 2 گل
فاطمه رحمتی 2 گل
مهسا علی مددی 2 گل

دیدگاهها