کد خبر : 1807555 | 10 بهمن 1400 ساعت 09:41 | 4.7K بازدید | 0 دیدگاه

مشکل داریم و انتظار حمایت چیز عجیبی نیست

جبیره: اعتصاب نفت را طالب رهبری نمی‌کند

مهاجم نفت آبادان امیدوار است در تعطیلات نیم فصل شرایطی برای حل مشکلات این باشگاه و حضور قدرتمند در نقل و انتقالات فراهم شود.

جبیره: اعتصاب نفت را طالب رهبری نمی‌کند

به گزارش "ورزش سه"، نفت آبادان علی‌رغم نتایج موفقی که طی هفته‌های پایانی نیم فصل اول کسب کرده، همچنان در جمع مدعیان سقوط قرار دارد و انتظار می‌رود برای نیم فصل دوم با ایجاد شرایط لازم و حمایت از سوی مسئولان، مشکلات آنها حل شود. 

 

رضا جبیره مهاجم صنعت نفت آبادان که بعد از پشت سر گذاشتن دوره مصدومیت برابر ذوب آهن بار دیگر به ترکیب این تیم بازگشته بود، درباره شرایط خود می‌گوید: خدا را شکر می‌کنم که بعد از نیم فصل مصدومیت توانستم دوباره برگردم و بدون هیچ مشکلی بازی کنم. حقیقتا دلم برای بازی کردن تنگ شده بود. از همه‌‌ آنهایی که در این مدت کنارم بودند واقعا ممنون هستم و امیدوارم بتوانم روزی محبت آنها را جبران کنم. 

 

وی با اشاره به برتری تیمش در این جدال سخت گفت: روی شوت تماشایی طالب ریکانی به گل رسیدیم و بعد از ‌گل توانستیم بازی را به‌خوبی مدیریت کنیم و به سه امتیاز ارزشمند در اصفهان، مقابل تیم خوب ذوب‌آهن به‌دست بیاوریم. 

 

1687049

 

مهاجم صنعت نفت در خصوص مشکلات به‌وجود آمده در این تیم و اعتصاب بازیکنان گفت: واقعا نمی‌دانم چی بگویم. اصلا نمی‌دانم چرا باید شرایط اینگ‌ونه باشد. تیم ما جز تیم‌های ارزان لیگ برتر است و این مشکلات کاملا عجیب است. چرا نباید به تیمی که تنها دلخوشی یک شهر است کمک کنند؟ مدیران و مسئولین کجا هستند و کسی به داد این تیم نمی‌رسد؟ قبل از بازی با ذوب‌آهن 10 درصد پرداختی داشتیم اما بعد از آن وعده‌ها باز هم عملی نشد. به نظرم مظلوم‌ترین تیم و هوادار را آبادان دارد. شاید حرف‌هایم تکراری باشد اما این حق مردم این شهر که صنعت نفت تنها دلخوشی آنها است، نیست. چندین سال است هواداران گله‌مند هستند و مشکلات را فریاد می‌زنند اما کسی به این موضوع توجه‌ای ندارد. 

 

جبیره درباره شرایط متفاوت نفت در کسب نتایج و شرایط سخت مالی و امکاناتی گفت: ما به معنی واقعی یک تیم هستیم و به جرات می‌گویم جوی که در تیمی ما حاکم است در هیچ تیمی وجود ندارد. خدا را شکر بازی به بازی تیم ما دارد بهتر و بهتر می‌شود و علی‌رغم مشکلات موجود نتایج قابل قبولی را کسب کردیم و این نشان دهنده همدلی و وحدت در تیم ما است. ما بزرگ‌ترهایی داریم که می‌توانند تیم را به‌خوبی مدیریت کنند. فقط امیدوار هستم مشکلات به‌زودی حل شود تا بتوانیم روند خوب خود را ادامه دهیم.

 

مهاجم نفت درباره اینکه برخی اعتصاب بازیکنان این تیم را به طالب ریکانی ربط دادند این‌طور واکنش نشان داد: نمی‌دانم این صحبت‌ها از کجا می‌آید این حرف‌ها درست نیست و هدف کسانی که آنها را مطرح می‌کنند این است که شخصیت طالب را پیش هوادار خراب کنند چرا که از محبوبیت او می‌ترسند. طالب ریکانی بزرگ و کاپیتان تیم ماست و چشم همه به اوست آن هم در حالی‌ست که بازیکنان ما بعد از گذشت ماه‌ها فقط 10 درصد دریافتی داشته‌اند. از طرفی هر تصمیمی که می‌گیریم نتیجه جمع بندی بازیکنان و تیمی است.

دیدگاهها