کد خبر : 1807958 | 12 بهمن 1400 ساعت 01:50 | 425.8K بازدید | 77 دیدگاه

فوتبال لندن گزارش می‌دهد؛

کلوپ مانع از انتقال طارمی به آرسنال!

لیورپول به طور بالقوه شانس آرسنال را برای جذب یک مهاجم در روز پایانی نقل و انتقالات زمستانی مسدود کرد.

کلوپ مانع از انتقال طارمی به آرسنال!

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از جیمز بنگه از CBS Sports، توپچی‌ها به دنبال خرید مهدی طارمی مهاجم پورتو هستند که در وب‌سایت ترنسفر مارکت 13.5 میلیون پوند ارزش‌گذاری شده است. اما باشگاه پورتو اخیراً یک مهاجم دیگرش یعنی لوئیز دیاز را به لیورپول فروخته است. دلیلی بالقوه که باعث می‌شود با آرسنال بر سر فروش مهاجم ایرانی به توافق نرسد (آنها خسوس کرونا را هم به سویا داده‌اند).


توپچی‌ها با وجود کمبود کیفیت در پست‌های هجومی که می‌تواند امید باشگاه برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان را تحت تاثیر قرار دهد، قرار است روز ضرب الاجل خود را بدون جذب مهاجم به پایان برسانند.


تیم میکل آرتتا به احتمال زیاد پنجره نقل و انتقالات را تنها با الکساندر لاکازت و ادی نکتیا به‌عنوان تنها گزینه‌های مهاجم ارشد و طبیعی ترک می‌کند اما نکته نگران‌کننده این است که آنها در این فصل تنها دو گل از بازی آزاد در لیگ برتر به ثمر رسانده‌اند که این کارنامه تهاجمی مطمئناً مانع از ورود توپچی‌ها ‌محدوده صعود به لیگ قهرمانان می‌شود. با توجه به اینکه قرارداد هر دوی آنها در پایان فصل به پایان می‌رسد، لاکازت و نکتیا فقط می‌توانند به‌عنوان گزینه‌های کوتاه‌مدت در نظر گرفته شوند، که این امر باعث آن خواهد شد که آرسنال یک یا دو مهاجم را در پنجره‌ نقل و انتقالاتی آینده به‌خدمت بگیرد.

 

یک اکانت هواداری این خبر را که مهدی طارمی به آرسنال پیشنهاد شده را منتشر کرده و از امیدواری آرتتا تا لحظات آخر می‌گوید

 

طبق گزارش‌های مختلف، پیر امریک اوبامیانگ در آستانه انتقال به بارسلونا است و پس از چهار سال دوران حضور او در آرسنال به پایان خواهد رسید.


با توجه به مشکل مهاجم در باشگاه، مهم این بود که آرسنال در پنجره نقل و انتقالات ژانویه یک بازیکن جدید به‌خدمت بگیرد، اما به دلیل ناتوانی در متقاعد کردن و پرداختن پول برای ‌هر یک از اهداف اصلی باشگاه، این باشگاه موفق به انجام این کار نشد.


البته هنوز در توییتر کورسوی امیدی برای یک جذب لحظه آخری وجود دارد. 

 

منبع: فوتبال لندن

دیدگاهها