کد خبر : 1808699 | 15 بهمن 1400 ساعت 19:26 | 12.3K بازدید | 2 دیدگاه

در بازی دیوانه‌وار با الخور؛

گلزنی کنعانی‌زادگان، خامه روی کیک برد الاهلی

مدافع ملی‌پوش الاهلی قطر توانست نمایش خوبی را امشب در ترکیب تیمش داشته باشد و موفق به گلزنی هم شد.

گلزنی کنعانی‌زادگان، خامه روی کیک برد الاهلی

به گزارش "ورزش سه" بعد از دو نمایش مطمئن و موفق در قلب خط دفاعی تیم ملی فوتبال ایران مقابل عراق و امارات، محمدحسین کنعانی‌زادگان به اردوی تیم باشگاهی‌اش بازگشت تا برای الاهلی قطر در ادامه رقابت‌های لیگ ستارگان قطر به میدان برود.

 

کنعانی‌زادگان که در بدو بازگشت به اردوی الاهلی با سوپرایز همبازیان خود همراه شده بود و برای وی جشن تولد 27 سالگی‌اش را برگزار کردند، امشب در ترکیب اصلی الاهلی برای دیدار هفته هفدهم لیگ ستارگان قطر مقابل الخور قرار گرفت.

 

خیلی زود الاهلی غافلگیر شد و در دقیقه 7 دروازه‌اش را باز شده دید، اما در ادامه کامبک یاران کنعانی‌زادگان باعث برتری 3-1 در نیمه نخست به سود الاهلی در مقابل الخور شد!

 

نیمه دوم هم با گلزنی بازیکنان الخور آغاز شد اما در ادامه مجدداً بازیکنان الاهلی دو بار پیاپی موفق به گلزنی شدند تا بازی به شکلی عجیب و باورنکردنی و با نتیجه 5-2 دنبال بشود؛ بعد از ثبت گل پنجم الاهلی توسط الحرازی، الحبسی توانست گل سوم را برای الخور به ثمر برساند و آن‌ها در تکاپوی بازگشت به جریان بازی بودند که اخراج لاسوگا مهاجم گلزن الخوری‌ها معادلات را تغییر داد.

 

در دقیقه 90 الاهلی صاحب پنالتی شد و این ضربه بهترین فرصت برای تثبیت پیروزی این تیم بود که محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع ملی‌پوش الاهلی پشت ضربه ایستاد و توانست با خونسردی دروازه الخور را باز کند تا در یک بازی جذاب و فوق‌العاده، الاهلی با نتیجه 6-3 از سد الخور بگذرد.

 

با این نتیجه یاران حسین کنعانی‌زادگان در تیم فوتبال الاهلی قطر 20 امتیازی شده و با دو بازی بیشتر نسبت به الریان در جایگاه هفتم جدول رده‌بندی قرار گرفتند.

دیدگاهها