کد خبر : 1809631 | 19 بهمن 1400 ساعت 19:18 | 18.6K بازدید | 5 دیدگاه

یک اتفاق خوشحال‌کننده؛ بازگشت داماش گیلان

داماش گیلان که با توجه به مشکلات مالی و مدیریتی منحل شده بود، اکنون با تلاش بازیکنان سابق این باشگاه بار دیگر به مدار فوتبال بازگشته و در اولین گام صعود به مرحله بعدی لیگ دسته سوم را تجربه کرده است.

به گزارش "ورزش سه"، داماش گیلان برای فوتبالدوستان رشتی یک باشگاه خاص محسوب می‌شود و در کنار سپیدرود از محبوبیت بالایی بین قشر فوتبالی برخوردار است. آنها که همین سه فصل قبل توانسته بودند راهی فینال جام حذفی شوند، ناگهان با آوار مشکلات مواجه شدند تا در مسیر سقوط و در نهایت انحلال قرار گیرند.

 

 

 

 

بعد از یک سال تلاش اکنون داماش گیلان بار دیگر به عرصه فوتبال بازگشته و با خرید امتیاز حضور در لیگ دسته سوم را با صعود به مرحله دوم دنبال می‌کند. این تیم با حضور بازیکن اسبق خود اینبار در قامت مربی، بدون شکست راهی مرحله دوم شده تا در این مرحله سخت امیدوار باشد با حمایت‌های دوباره مسوولان شرایط بازگشت به سطح بالاتر را کسب کند. محمد مختاری کاپیتان محبوب داماشی‌ها اکنون به عنوان سرمربی هدایت این تیم را عهده دار است و در کنار وی رضا کاردوست هافبک اسبق این باشگاه نیز حضور دارد. محمد غلامی، محمد مصلح و احمد حقدادی دیگر نفرات قدیمی این باشگاه هستند که اکنون به دنبال زنده کردن این تیم محبوب هستند. نکته ویژه در بازگشت دوباره داماش به فوتبال حمایت‌های مهندس داریوش نصیری است که اکنون به عنوان مالک این باشگاه حمایتی ویژه و همراه با ساختار را از آبی‌پوشان داشته است. 

 

 

 

 

این تیم اکنون با صعود به مرحله دوم رقابت‌های لیگ دسته سوم با سه تیم گیلانی (شهرداری فومن، مقاومت آستارا و پانیک تالش) و همچنین آوالان کامیاران، آرتام تبریز، سردار بوکان، بنیامین تهران، علوی خرمدره و محتشم تبریز همگروه است. رضا کاردوست هافبک اسبق این باشگاه که اکنون به عنوان مربی در این تیم فعالیت دارد درباره شرایط آنها می‌گوید: واقعا از این اتفاق خوشحال هستیم. بعد از یک سال تلاش‌ها نتیجه داده و داماش محبوب هواداران بار دیگر به فوتبال بازگشته است و خوشحال‌تر هستیم که اولین ماموریت ما برای صعود به مرحله بعدی به خوبی به سرانجام رسیده است. این تازه اولین راه ماست و تلاش خواهیم کرد تا در کنار هواداران، کادرفنی فوق العاده ای که داریم و جوانان باانگیزه تیم و حمایت‌های مهندس نصیری، بار دیگر مرحله به مرحله پیش برویم و به سطح بالاتر فوتبال ایران برسیم.

دیدگاهها