کد خبر : 1815126 | 22 اسفند 1400 ساعت 12:24 | 11K بازدید | 0 دیدگاه

فریم به فریم با گل دو ضربه‌ای هوادار

هوادار روی یک حرکت تمرین شده به گل رسید و اجازه نداد سه امتیاز بازی به رفسنجان برود.

فریم به فریم با گل دو ضربه‌ای هوادار

به گزارش "ورزش سه"، هوادار علی‌رغم مشکلات مالی و زمین مسابقه که این فصل گریبان‌گیر آنها بوده در اولین سال حضور در لیگ برتر توانسته نتایج خوبی بگیرد و با منطقه سقوط فاصله بسیار خوبی ایجاد کند. عنایتی می‌گوید هدف تیم‌شان سقوط نکردن بوده اما این تیم هیچ شباهتی به تیمی که برای بقا می‌جنگد ندارد و حالا یک رقیب سرسخت برای همه تیم‌ها به حساب می‌آید.

روز گذشته در شرایطی که مس رفسنجان با سوپرگل منشا خیلی زود پیش افتاد، شاگردان عنایتی دست از تلاش مقابل تیم چهارم جدول برنداشتند و با سماجت در نزدیکی محوطه جریمه در دقیقه ۷۰ صاحب ضربه ایستگاهی شدند.

معین عباسیان پشت توپ ایستاد و با ارسالی دقیق توپ را به محوطه شش قدم رساند؛ محمد ستاری مدافع پیش‌تاخته هوادار به قلب خط دفاع مس زد و با خم کردن بدنش روی توپی که ارتفاعش پایین آمده بود اثر گذاشت و دروازه گلر عمانی مس را فرو ریخت.

ستاری که در شکل‌گیری دفاع سه‌نفره و مستحکم هوادار نقش پررنگی داشته حالا با یک گل زیبا توانایی‌های دیگر خود را نیز ثابت کرد. ستاری درحالی که دست قاضی روی شانه‌اش بود با خوشحالی زیادی به نزدیکی خط طولی دوید و انگشت حلقه خود را بوسید. بازیکنان هوادار به سرعت به شادی محمد ستاری اضافه شدند و در میان بهت رفسنجانی‌ها جشن گرفتند.

عکس‌ها: میلاد احمدی

 

 

 

 

 

 

دیدگاهها