کد خبر : 1816059 | 28 اسفند 1400 ساعت 15:59 | 30.9K بازدید | 9 دیدگاه

فرهاد مجیدی همه را سورپرایز کرد

کریمیان: استقلال از هم اکنون خود را قهرمان نداند

مهدی کریمیان بازیکن اسبق تیم استقلال بر این عقیده است فرهاد مجیدی و شاگردانش به سبب اینکه 6 امتیاز از پرسپولیس پیش افتاده اند از هم اکنون نباید خود را قهرمان لیگ برتر بدانند.

کریمیان: استقلال از هم اکنون خود را قهرمان نداند

به گزارش "ورزش سه"، مهدی کریمیان سرمربی تیم شاهین بندرعامری که تیمش در صدر جدول گروه ب لیگ 2 قرار دارد و با 6 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم مدعی اصلی قهرمانی در گروه و صعود به دسته اول است در مورد دربی اخیر می گوید: این بازی یکی از بهترین بازی های دو تیم در سال های اخیر بود. برخی تصور می کردند چون استقلال 6 امتیاز از پرسپولیس پیش است برای مساوی وارد میدان می شود اما من به شخصه چنین چیزی ندیدم و این یک سورپرایز از سوی فرهاد مجیدی بود. در نیمه نخست کاملا هویدا بود که استقلال برای پیروزی وارد میدان شده است. این تصور البته نمی توانست تصور غلطی باشد به این خاطر که استقلال این فصل با سبک خاصی بازی می کند. برخی می گویند بردهای اقتصادی می آورد. می بینید تنها تیمی است که نباخته و در فاز دفاعی بهترین عملکرد را داشته است. استقلال در نیمه نخست به خوبی متوجه شد همان طور که در فاز دفاعی تیم خوبی است می تواند در فاز تهاجمی هم یک تیم خوب باشد با وجود اینکه دو مهره تاثیر گذار خود را در خط دفاع از دست داده است. این دستاورد خوبی برای فرهاد مجیدی در دربی جدا از کسب یک امتیاز بود. اینکه اگر گل بخورد می تواند گل خورده را جبران کند.

سرمربی تیم شاهین بندرعامری در خصوص تعویض های صورت گرفته از سوی دو تیم گفت: پرسپولیس در نیمه نخست بر خلاف جریان بازی به گل رسید. پرسپولیس پیش از اینکه سید جلال حسینی و کمال را وارد زمین کند گل خورد و من اگر جای یحیی بودم بعد از این اتفاق این تعویض ها را تغییر می دادم چرا که پرسپولیس بعد از دریافت گل مساوی می توانست روی ضد حملات به شانس گل دست یابد. با ورود این بازیکنان به زمین توان دفاعی تیم بیشتر شد در حالی که پرسپولیس به برد احتیاج داشت و بعد از دریافت گل تساوی باید تعویض های تهاجمی انجام می داد.  تصور می کنم اعتراض یحیی گل محمدی به داور موجب شد تا تمرکز خود را از دست بدهد.

مهدی کریمیان در پایان گفت: همیشه این طور گفته می شود دربی فارغ از شرایط جدول برگزار می شود و بازی دو تیم همیشه حساس است اما به نظر من اینبار شرایط جدول بازی را  حساس تر کرده بود. با این حال هر دو تیم بازی سخت و جانداری را به نمایش گذاشتند و برای پیروزی بازی کردند. استقلال 6 امتیاز از پرسپولیس پیش است و 7 هفته به پایان بازی ها باقی مانده. با این حال استقلال نباید از هم اکنون خود را قهرمان بداند و باید بازی به بازی پیش برود. این تیم اختلاف خوبی ایجاد کرده و برای حفظ این فاصله در بازی های باقی مانده باید با همه توان و برای هر بازی استراتژی خاص خود را داشته باشد.

دیدگاهها