کد خبر : 1816171 | 29 اسفند 1400 ساعت 14:35 | 21.7K بازدید | 6 دیدگاه

جو وحشتناک در آستانه دربی آبی و قرمز روساریو (عکس)

آخرین تمرین نیوولز پیش از دربی شهر روساریو در جوی استثنایی به انجام رسید.

به گزارش "ورزش سه"، امروز یکی از حساس‌ترین و جذاب‌ترین دربی‌های فوتبال آرژانتین برگزار خواهد شد. دیداری بین دو تیم اول شهر روساریو که همیشه هیجان انگیز و البته پرتنش بوده است. نیوولزاولدبویز، تیم کودکی‌های لیونل مسی، امروز در ورزشگاه مارسلو بیلسا میزبان روساریو سنترال است. قرمز و مشکی‌های نیوولز در رده هفتم گروه اول سوپرلیگ آرژانتین قرار دارند و در سوی مقابل، آبی و مشکی‌های سنترال در رده دهم گروه دوم رقابت‌ها جای گرفته‌اند.

 

آخرین تمرین نیوولز روز گذشته و در حضور 30 هزار هوادار برگزار شد. هوادارانی پرشور که جوی وحشتناک و استثنایی را در ورزشگاه ایجاد کرده بودند. هدف چیزی نبود جز روحیه دادند به تیم برای پیروزی در دربی که مهم‌ترین بازی فصل برای هر دو تیم محسوب می‌شود. 

 

 


روی یکی از بنرهایی که هواداران به ورزشگاه آورده بودند، نوشته شده بود:« این هواداران را ناامید نکنید» تا مشخص شود که ارزش این بازی برای دوستداران نیوولز تا چه اندازه بالاست و چه توقعی از بازیکنان‌شان دارند.

 

آخرین باری که دو تیم برابر هم قرار گرفتند، آگوست 2021 بود که بازی با تساوی 1-1 خاتمه یافت و باید دید امروز چه نتیجه‌ای رقم خواهد خورد.

دیدگاهها