کد خبر : 1816657 | 04 فروردين 1401 ساعت 20:26 | 12.1K بازدید | 1 دیدگاه

پیروزی شاگردان برانکو مقابل ویتنام

شاگردان برانکو ایوانکوویچ موفق به کسب پیروزی یک بر صفر مقابل ویتنام شدند.

پیروزی شاگردان برانکو مقابل ویتنام

به گزارش "ورزش سه"، در یکی از دیدارهای هفته نُهم گروه B مرحله مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا، تیم ملی عمان که هدایت آن را برانکو برعهده دارد، از ساعت ۱۶:۳۰ امروز در شهر هانوی مهمان تیم قعرنشین ویتنام بودند.

تیم ملی عمان که پس از دو شکست متوالی در دیدار اخیرش نتیجه ارزشمندی با تساوی مقابل استرالیا کسب کرده و نقش مهمی در عدم راهیابی حریفش به جام جهانی داشت، امروز در مسابقه تشریفاتی برابر ویتنام توانست با ارائه یک نمایش بهتر نسبت به تیم میزبان، صاحب سه امتیاز دیگر شود.

 

1700822

 

شاگردان برانکو ایوانکوویچ که پیش از این دو پیروزی در دیدارهای دور رفت مقابل ژاپن و ویتنام داشتند، امروز هم توانستند یک برد دیگر در رقابت‌های مرحله مقدماتی جام جهانی کسب کنند تا جایگاهشان در رتبه چهارم جدول گروه B تثبیت شود.

تیم ملی عمان در دقیقه ۶۵ دیدار امروز مقابل ویتنام روی توپ ارسالی از جناح راست زمین و ضربه سر تماشایی خالد الهاجری موفق شد به گل برسد و با همین تک‌گل صاحب سه امتیاز خارج از خانه در مسابقه امروز شود.

شاگردان برانکو با کسب پیروزی مقابل ویتنام ۱۱ امتیازی شدند و با چهار امتیاز کمتر نسبت به استرالیا رده سومی، در جایگاه چهارم جدول گروه B مرحله مقدماتی جام جهانی قرار گرفتند که رتبه و امتیازی قابل توجه برای عمانی‌ها به حساب می‌آید.

 

1700823

دیدگاه‌ها