کد خبر : 1817328 | 10 فروردين 1401 ساعت 13:37 | 57K بازدید | 8 دیدگاه

باید مسئولین عقل‌شان را به کار می‌انداختند!

واکنش جدی دادستان کل کشور به اتفاقات مشهد

در واکنش به اتفاقات رخ داده در ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد، دادستان کل کشور در این زمینه توضیحاتی را ارائه کرد.

واکنش جدی دادستان کل کشور به اتفاقات مشهد

به گزارش "ورزش سه"، محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور در گفتگویی رادیویی در واکنش به حواشی تقابل ایران-لبنان با گلایه از تصمیمات مسئولان مربوطه گفت: گزارش به من رسیده اما نکته‌ای که وجود دارد این‌که مسئولان امر باید از قبل تدبیر می‌کردند؛ اگر چنان‌که جایگاه متناسب با خانم‌ها باشد و بوده و شرایط به گونه‌ای بوده است که آن‌ها بیایند و بلیط به زنان فروخته شود، قطعا بایستی که متناسب با فروش بلیط برای آن‌ها ظرفیت و جایگاه مناسب را پیش‌بینی و آماده می‌کردند.

وی افزود: اگر شرایط جور نبوده و امکان آن وجود نداشته که خانم‌ها را بتوانند به ورزشگاه راه بدهند، از ابتدا باید تدبیر می‌کردند و عقل خودشان را به کار می‌انداختند و بلیط نمی‌فروختند؛ این‌که انسان بیاید بلیط بفروشد و بعد هم مانع شود، واقعا قابل‌قبول نیست.

منتظری ادامه داد: بنده این موضوع را به هیچ وجه قابل‌قبول نمی‌دانم و تایید نمی‌کنم و به هر حال نه تنها عذرخواهی کافی نیست، بلکه باید وجوه آن‌ها بازگردانی شود و عذرخواهی جدی صورت گیرد؛ این کار، کار بسیار غیرقابل‌قبولی است که انسان بیاید بلیط بفروشد و بعد راه ندهد. ظرفیت ورزشگاه مشخص است و آن بخشی که برای خانم‌ها پیش‌بینی کرده بودند، مشخص است و باید مدیریت می‌کردند.

دادستان کل کشور در بخش پایانی صحبت‌هایش گفت: این مسئله نشان دهنده‌ی ضعف مدیریت به نظر من است و من نسبت به سهم خودم از این خانم‌های محترم عذرخواهی می‌کنم و پوزش می‌طلبم، با این‌که جزو وظایف ما هم نبوده است اما نفس این عمل به نظر من کار خوبی نبوده است و انشالله امیدواریم که دیگر شاهد این مسائل و نواقص نباشیم.

دیدگاه‌ها