کد خبر : 1819859 | 27 فروردين 1401 ساعت 11:14 | 5.4K بازدید | 6 دیدگاه

صدرنشینی هر چهار تیم عربستانی در لیگ قهرمانان

چهار تیم عربستانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا در مرحله گروهی عملکرد خوبی را ارائه داده‌اند.

به گزارش ورزش سه، باشگاه های عربستانی شرکت کننده در لیگ قهرمانان آسیا 2022، پس از پایان دور رفت مرحله گروهی، با کسب کسب 29 امتیاز از 36 امتیاز ممکن، بالاترین امتیاز در بین تیم های غربی را کسب کرده‌اند.

در گروه A، الهلال مدافع عنوان قهرمانی پس از پیروزی در سه دیدار رفت مرحله گروهی 9 امتیازی شد؛ این تیم در اولین دیدار خود در این مسابقات با نتیجه 2-1 شارجه را شکست داد و در بازی دوم با 3 گل از سد الریان گذشت. الهلال شب گذشته نیز موفق شد با نتیجه 1-0 برابر استقلال دوشنبه به پیروزی برسد تا با اختلاف 5 امتیازی نسبت به شارجه که با 4 امتیاز در رتبه دوم حضور دارد، در صدر گروه خود قرار بگیرد.

الشباب عربستان با برتری 3-0 در دو بازی مقابل بمبئی هندوستان و الجزیره و تساوی 1-1 برابر نیروی هوایی عراق، با کسب 7 امتیاز توانست رتبه اول گروه B را به خود اختصاص دهد.

در گروه D، تیم التعاون با پیروزی 2-1 برابر الدحیل و شکست سپاهان با نتیجه 3-0 با 6 امتیاز صدرنشین گروه خود شد.

الفیصلی عربستان نیز در اولین حضور خود در لیگ قهرمانان آسیا با کسب 7 امتیاز و اختلاف 3 امتیازی نسبت به السد قطر و نسف قارشی ازبکستان، در صدر گروه E قرار گرفت و تاریخ ساز شد. این تیم در هفته اول با الواحدات اردن به تساوی 1-1 رسید و در دو بازی بعد مقابل السد و نسف قارشی به پیروزی رسید.

دیدگاهها