کد خبر : 1819895 | 27 فروردين 1401 ساعت 13:32 | 26K بازدید | 7 دیدگاه

رسمی؛ جدایی هافبک صرب یونایتد قطعی شد

نمانیا ماتیچ، هافبک صربستانی منچستریونایتد اعلام کرد که در پایان این فصل از این تیم جدا خواهد شد.

رسمی؛ جدایی هافبک صرب یونایتد قطعی شد

به گزارش "ورزش سه"، نمانیا ماتیچ، هافبک جنگنده و 33 ساله از زمان امضای قرارداد با منچستریونایتد و انتقال از چلسی در سال 2017، در این مدت 183 بازی برای قرمزها انجام داده و در فصول گذشته از بازیکنان ثابت این تیم بود. اما به نظر می رسد بالا رفتن سن نمانیا ماتیچ را مجاب به جدایی از جمع بازیکنان یونایتد کرده و او با انتشار متنی مدعی شد فصل بعد در رختکن این باشگاه حضور نخواهد داشت.

1578491

نمانیا ماتیچ تصمیم خود را از طریق حساب رسمی اش در اینستاگرام اعلام کرد و نوشت: "بعد از بررسی و فکر فراوان، تصمیم گرفتم که این فصل آخرین فصل حضورم در لباس منچستریونایتد باشد. من این تصمیم را به هیئت مدیره، سرمربی و بازیکنان منچستریونایتد اعلام کرده ام. بازی در این باشگاه افتخار بزرگی برای من بوده است. از هواداران برای حمایت فوق العاده ای که در این مدت داشتند با تمام وجود تشکر می کنم. حالا و تا پایان فصل با تمام توان تلاش خواهم کرد به هم تیمی هایم کمک کنم و تا جایی که ممکن است فصل را بهتر به پایان برسانیم."

شیاطین سرخ در سال های اخیر موفق به کسب نتایج چندان خوبی نشده و به نظر می رسد نمانیا ماتیچ در نهایت این تیم را با خاطره تلخ ناکامی در کسب سهمیه لیگ قهرمانان ترک خواهد کرد.

دیدگاهها