کد خبر : 1821415 | 05 اردیبهشت 1401 ساعت 21:47 | 22.1K بازدید | 0 دیدگاه

سرژ اوریر:

گاهی اوقات دوست دارید مورینیو را بُکشید!

سرژ اوریر، مدافع کناری ویارئال در مورد دوران بازی کردن زیر نظر ژوزه مورینیو در تاتنهام صحبت کرده است.

گاهی اوقات دوست دارید مورینیو را بُکشید!

به گزارش "ورزش سه"، در دوران حضور ژوزه مورینیو روی نیمکت تاتنهام بود که اخباری در مورد دلخوری این سرمربی پرتغالی از سرژ اوریر و بحث و جدل این دو نفر در رختکن اسپرز مطرح شده بود. حالا سرژ اوریر که با ویارئال در نیمه نهایی لیگ قهرمانان حضور دارد، به تمجید از مورینیو پرداخته و مدعی شد بحث بین آنها یک‌روزه و به‌راحتی حل و فصل شده است.

1708833

سرژ اوریر گفت: "من و مورینیو یک روز با هم دعوا کردیم، اما داستان بر سر یک موضوع تاکتیکی بود. من از تصمیمات مورینیو راضی نبودم و به دفتر او رفتم تا با سرمربی تیم صحبت کنم. می‌دانستم که می‌توانم بدون هیچ مشکلی با او حرف بزنم، زیرا او دوست دارد بازیکنان صادق باشند. البته روز بعد هم مشکل بین ما حل شد. من اخلاق او را دوست دارم، زیرا مورینیو به حرف شما گوش داده و سپس می‌گوید که چه فکری در سر دارد. گاهی اوقات از مورینیو متنفر شده و می‌خواهید او را بکشید، اما بعد او را دوست دارید، زیرا مورینیو یک برنده متولد شده و من با او همذات پنداری می‌کنم. من هیچ مشکلی با مورینیو ندارم.

اخراج مورینیو قبل از بازی تاتنهام با منچسترسیتی در فینال جام اتحادیه؟ تصور کنید با مورینیو آن فینال را برده بودیم. شاید مدیران باشگاه تصمیم دیوانه واری گرفته و سریع پس از کسب عنوان قهرمانی در جام اتحادیه به مورینیو پیشنهاد تمدید قرارداد می‌دادند."

دیدگاهها