کد خبر : 1821880 | 08 اردیبهشت 1401 ساعت 13:53 | 7.4K بازدید | 0 دیدگاه

استرس در 90+5 فینال حذفی

شیرجه چپ پای نساجی روی تارتان

حسن نجفی بازیکن تیم فوتبال نساجی در دقایق پایانی دیدار با آلومینیوم، به شکل خاصی بازی را به نظاره نشست.

شیرجه چپ پای نساجی روی تارتان

به گزارش "ورزش سه"، بازیکنان و کادرفنی نساجی دقایق واپسین دیدار با آلومینیوم را به شکل عجیبی و با نهایت استرس دنبال کردند. در حالی‌که این تیم با برتری شکننده و یک گله‌ای از حریف خود پیش بود، تیم اراکی موقعیت‌های زیادی را به روی دروازه حقیقی ایجاد کرد که مهم‌ترین آنها ضربه سر آریا کیا در دقیقه 90+2 بود که توسط حامد شیری از روی خط برگردانده شد.

در لحظاتی که نساجی تحت فشار قرار داشت، حسن نجفی بازیکن این تیم به حالت خوابیده روی زمین نظاره گر عملکرد هم‌تیمی‌هایش در فاز دفاعی بود. او که 75 دقیقه در ترکیب تیمش حضور داشت و در نهایت جایش را به عرفان گل محمدی داد، 15 دقیقه باقی‌مانده و وقت‌های اضافه را پر التهاب دنبال کرد.

نجفی در ثانیه‌های پایانی همچون سایر هم‌تیمی‌هایش در انتظار به صدا درآمدن سوت پایان بازی بود و این‌گونه روی زمین دراز کشیده بود. او که در این فصل یکی از مهره‌های اصلی نساجی بود، 23 بار در همه رقابت‌ها برای تیمش به میدان رفت و 3 مرتبه نیز گلزنی کرد.

با سوت زاهدی‌فر به نشان پایان بازی، خیال نجفی نیز از پیروزی تیمش راحت شد و او نیز به مانند سایر قائمشهری‌ها برای برپایی جشن قهرمانی، به سمت هم‌تیمی‌هایش رفت.

1709581

 

1709582


عکس‌ها: مهدی افشاری

دیدگاهها