کد خبر : 1822508 | 13 اردیبهشت 1401 ساعت 12:53 | 3.3K بازدید | 1 دیدگاه

هوادار تیم دونده و جنگنده‌ای است

تارتار: امیدوارم فردا دست پر از زمین خارج شویم

سرمربی ذوب آهن می‌گوید که تیمش را برای کسب پیروزی به تهران آورده است.

تارتار: امیدوارم فردا دست پر از زمین خارج شویم

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از بازی با هوادار در خصوص این بازی توضیح داد: جا دارد عید سعید فطر را خدمت تمام هموطنان تبریک بگویم. هرچقدر به پایان فصل نزدیک می‌شویم، بازیها حساس‌‎تر و سخت‌تر می‌شوند و همه تیم‌ها برای ارتقا در جدول، تلاش مضاعفی را از خود نشان می‌دهند. به خصوص تیم هوادار که از اول فصل تیم دونده و جنگنده‌ای بود و خیلی پرتلاش بودند و باتوجه به اینکه فصل اول حضورشان در لیگ برتر است، خیلی تلاش می‌کنند و دنبال موفقیت هستند. باتوجه به ثباتی که کادرفنی این تیم داشته، شناخت بسیار خوبی از تیمشان دارند و این کار ما را سخت‌تر خواهد کرد.

وی افزود: ما هم در نیم فصل دوم با تغییراتی که اعمال کردیم، شرایط بسیار خوبی را دنبال می‌کنیم. به استثنای بازی با نفت مسجدسلیمان که کمک داور ما را بازنده کرد و به اشتباه باعث شد تیم ما شکست بخورد، روند خیلی خوبی را طی کردیم و در نیم فصل دوم شرایطمان بسیار خوب است. بچه‌های ما می‌توانند کارهای بزرگتری کنند و باید خودشان را باور کنند تا در پایان فصل جایگاه مناسبی داشته باشند. امیدوارم بازی زیبایی شود و در پایان تیم ما برنده بازی باشد.

تارتار درباره بازی با پرسپولیس گفت: ما بازی به بازی باید پیش برویم و از الان زود است در مورد بازی پرسپولیس صحبت کنیم و تمام تمرکز ما روی بازی با هوادار است. باتوجه به نزدیکی دو تیم در جدول، ما حتما باید دست پر از زمین خارج شویم و بتوانیم شکست بازی قبلی را در این بازی جبران کنیم.

سرمربی ذوب آهن راجع به غایبان تیمش اظهار داشت: ما حامد نورمحمدی و حبیب فرعباسی را برای بازی فردا نداریم اما بقیه بچه‌ها شرایط خوبی دارند.

او در مورد تعطیلات لیگ عنوان کرد: وقفه و تعطیلات همیشه باعث می‌شود کیفیت لیگ ما پایین بیاید. همه تیمها این شرایط را دارند اما ما سعی کردیم با بازیهای تدارکاتی خوب، شرایط تیممان را در فرم بازی نگه داریم. امیدوارم فردا هم روند موفقیت آمیز را ادامه دهیم. ما در بازی آخر هم اسیر اشتباه کمک داور بازی شدیم.

دیدگاهها