کد خبر : 1823464 | 19 اردیبهشت 1401 ساعت 14:16 | 11,619 بازدید | 3 دیدگاه

ستاره کوبایی لوبه در لیست 20 نفره شهداب!

سرمربی تیم والیبال مقاومت شهداب یزد فهرست اولیه و 20 نفره بازیکنان خود در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا 2022 را اعلام کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا از 24 تا 30 اردیبهشت با حضور هشت تیم به میزبانی سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد و تیم شهداب یزد به عنوان قهرمان لیگ برتر سال 1400 ایران یکی از نمایندگان ایران در این رقابت‌ها است. شهدابی‌ها نخستین حضور خود در این رقابت‌ها را تجربه می‌کنند.
علیرضا طلوع‌کیان سرمربی تیم مقاومت شهداب یزد فهرست اولیه و 20 نفره بازیکنان خود در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا را اعلام کرد که نام سه بازیکن خارجی در آن دیده می شود.
علی‌اصغر میرحسینی، جان‌گردن پرین، یوسف کاظمی پشت‌پری، ژاورونوک دونوان، مهرداد بابایی، رضا عابدینی، بهنام حاجی‌پور، سلیم چپرلی، محمدرضا موذن، شهروز همایونفرمنش، سیمون روبرتلندی، پوریا حسین‌خانزاده، مهدی مهدوی، پرویز پزشکی، محمد ولی‌زاده، امیر کریمی، بهزاد حیدرشاهی، امین اسماعیل‌نژاد، مهدی مرندی و علی حاجی‌پور  20 بازیکن معرفی شده مقاومت شهداب یزد هستند.
در روزهای اخیر شهدابی ها از دو خرید خارجی خود یعنی ژاورونوک دونوان و جان‌گردن پرین، بازیکنان اهل جمهوری چک و کانادا رونمایی کرده بودند، اما نام سیمون روبرتلندی ستاره کوبایی تیم لوبه ایتالیا نیز در لیست این تیم دیده می شود. این بازیکن همچنان در فینال سری آ ایتالیا مشغول بازی است و باید دید می تواند به تهران سفر کند یا خیر. 
تیم‌ها در زمان ثبت‌نام نهایی این رقابت‌ها تنها مجاز به ثبت‌نام و استفاده از 14 بازیکن هستند و قطعا باید نام 6 بازیکن از لیست شهدابی ها خط بخورد.

دیدگاهها