کد خبر : 1823944 | 22 اردیبهشت 1401 ساعت 10:00 | 17,898 بازدید | 7 دیدگاه

مسی و رونالدوی والیبال به ایران رسیدند(عکس)

اروین انگاپت و نمیر عبدالعزیز، دو ستاره دنیای والیبال برای اضافه شدن به تیم پیکان جهت حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا امروز به تهران رسیدند.

به گزارش "ورزش سه"، رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا از روز شنبه در تهران آغاز می‌شود؛ مسابقاتی که جذاب‌تر از هر سال خواهد بود چرا که دو تیم ایرانی پیکان تهران و شهداب یزد به شکل ویژه‌ای خود را برای حضور قدرتمند در آن آماده کرده‌اند و به‌نظر هم می‌رسد که جنگ قهرمانی بین همین دو تیم خواهد بود.

تیم پیکان چهار ستاره سرشناس جهانی را به‌خدمت گرفته است. دو والیبالیست ایرانی یعنی سعید معروف و سیدمحمد موسوی که سال‌ها در عرصه ملی برای ایران خوش درخشیدند. همچنین دو ابر ستاره دنیای توپ و تور یعنی اروین انگاپت فرانسوی و نمیر عبدالعزیز هلندی که با توجه به توافق پیکان و مودنا به عضویت تیم تهرانی درآمدند.

در همین راستا دو ستاره خارجی باشگاه پیکان ساعاتی پیش به تهران رسیدند. اروین انگاپت و نمیر عبدالعزیز که بر اساس توافق پیکان با باشگاه مودنای ایتالیا برای جام باشگاه‌های آسیا به‌خدمت گرفته شدند، امروز از طریق فرودگاه امام خمینی به تهران آمدند. انگاپت و نمیر در اولین فرصت در تمرینات تیم پیمان اکبری حضور خواهند یافت تا برای حضور قدرتمند در جام باشگاه‌های آسیا آماده شوند.

انگاپت در واکنش به حضور در ایران گفت: "بسیار ممنونم و خیلی خوشحالم که برای اولین بار به ایران آمدیم. همچنین بی صبرانه منتظر آغاز مسابقات هستم."

نمیر عبدالعزیز دیگر ستاره پیکان نیز گفت: "از آمدن به ایران خیلی خوشحال هستم. بی‌صبرانه منتظر آغاز تورنمنت و دیدن تماشاگران تیم پیکان در استادیوم هستم پس به‌زودی شما را خواهیم دید."

 

 

 

 

 

 

دیدگاهها