کد خبر : 1824086 | 23 اردیبهشت 1401 ساعت 14:39 | 2,402 بازدید | 0 دیدگاه

نقی زاده: هوادار عصبی بود ولی حمایت کرد

میثم نقی زاده می گوید بهتر است کارشناسان در مورد مشکلات نفت نظر بدهند.

به گزارش "ورزش سه"، نفت مسجدسلیمان در صورت شکست فجرسپاسی شاید بقایش را قطعی می‌کرد میثم نقی زاده در این مورد به خبرنگار ما گفت: نمی توان گفت اگر می‌بردیم قطعاً می ماندیم ولی فاصله به‌نوعی می شد که با خیال راحت در بازی های پیش رو به زمین می رفتیم. بازی در زمین فجر بود آنها هم تمام تلاششان را کردند. ما بازی خیلی خوبی انجام دادیم و موقعیت گل هم داشتیم اما توپ های ما به گل تبدیل نشد. زمین از لحاظ کیفیت خوب نبود و کمی کارایی تیم ها را پایین می آورد. ما هم می‌خواستم در زمین بازی کنیم که نشد.
این بازیکن در مورد کارت زردی که از داور گرفت ادامه داد: فوتبال است و اتفاق می افتد. من روی  منصوری خطایی انجام دادم و داور هم کارت داد.
این بازیکن در مورد اینکه در دیدار با نساجی دروازه‌بان تیم، علی محسن زاده را در اختیار ندارند عنوان کرد: آقای محسن زاده خیلی گلر خوبی است و در چند بازی اخیر هم عالی کار کرده ولی گلر دیگرمان مسعود پورمحمد و سایر بچه ها هم آماده هستند. امیدوارم کارایی خوبی داشته باشند و بتوانیم نتیجه بگیریم.
نقی زاده در مورد دیدار با نساجی نظرش را این گونه بیان کرد: امیدوارم بازی با نساجی به نفع ما باشد. تمام تلاشمان را می‌کنیم بازی با کیفیتی انجام دهیم و بتوانیم امتیاز را بگیریم و کارمان  برای بازی های بعدی راحت شود.
این بازیکن خطاب به هوادارانشان عنوان کرد: دلم می‌خواهد به استادیوم بیایند و تیم را تشویق کنند تا بتوانیم با نتیجه خوب خوشحالشان کنیم.
بازیکن نفت در مورد اینکه چرا نفت هر سال استرس سقوط دارد، گفت: نمی توان علتش را توضیخ داد چرا این اتفاقات می افتد؟ من دو سال پیش با آقای تارتار اینجا بودم و نتایج خوبی هم گرفتیم ولی در دو سال اخیر در نفت خیلی استرس ها وجود داشت، کارشناسان باید بررسی کنند، مدیرانی که اینجا بودند توضیح بدهند. امسال تلاشمان را می کنیم نفت بماند، انشاالله سال های بعد اتفاقات خوبی برای نفت بیفتد.
وی در مورد نتایجی که با رضا مهاجری گرفتند توضیح داد: ما از سه بازی ۵ امتیاز گرفتیم. ایشان تلاشش را می کند، وقت می گذارد تا شرایط تیم را ایده آل کند تا بتوانیم در لیگ برتر بمانیم.
نقی زاده یاد آور شد: از هواداران مسجد سلیمان تشکر می کنم که در این مدت که ما نتیجه نگرفتیم حمایت کردند. زمان هایی بود که به خاطر نتایج، واقعا عصبی بودند، ولی باز هم حمایت کردند، انشاالله که بتوانیم تیم را نگه داریم.

دیدگاهها