کد خبر : 1824136 | 23 اردیبهشت 1401 ساعت 20:46 | 14,004 بازدید | 6 دیدگاه

ضدحال به PSG؛ کونته احتمالا در تاتنهام می‌ماند

فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه آنتونیو کونته مدعی شد ماندن این سرمربی ایتالیایی در تاتنهام برای فصل آینده قطعی نیست.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد آنتونیو کونته با باشگاه تاتنهام تا پایان فصل بعد اعتبار دارد، اما در هفته های اخیر شایعاتی در مورد احتمال جدایی این سرمربی ایتالیایی و حضور او روی نیمکت پاری سن ژرمن برای فصل بعد شنیده شده است. فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه این سرمربی در این رابطه صحبت کرده و تاکید کرد احتمالا کونته فصل بعد نیز به همکاری خود با باشگاه تاتنهام ادامه خواهد داد، اما هیچ چیز قطعی نیست.

فدریکو پاستورلو گفت: "آنتونیو کونته وسواس زیادی برای کسب موفقیت و پیروزی دارد و به همین دلیل است او یکی از مربیان برنده در فوتبال جهان محسوب می شود. در شرایط فعلی فکر می کنم 60 تا 70 درصد احتمال ماندن آنتونیو کونته برای فصل بعد نیز در باشگاه تاتنهام وجود دارد. کونته توانایی تغییر شرایط یک تیم را دارد، اما بدیهی است که این برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر کافی نیست. 

گاهی اوقات برخی کار کردن با آنتونیو کونته را دشوار می‌دانند، اما اگر مدیر باشگاه بودم، کسی را به عنوان سرمربی تیم خود انتخاب می کردم که به دنبال کسب موفقیت و پیروزی باشد، نه اینکه شرایطی آرام را برایم مهیا کند. آنتونیو کونته در حال حاضر از شرایط تاتنهام راضی است، پس فکر می کنم 60 تا 70 درصد او فصل بعد نیز در این باشگاه باقی خواهد ماند."

دیدگاهها