کد خبر : 1824216 | 24 اردیبهشت 1401 ساعت 14:51 | 9.2K بازدید | 1 دیدگاه

اولین تمرین نارنجی‌پوشان با حمید درخشان

حمید درخشان که با اعلام کمیته فنی باشگاه به عنوان سرمربی جدید سایپا انتخاب شد، عصر روز جمعه اولین تمرین خود را با این تیم برگزار کرد.

به گزارش "ورزش‌سه", پیش از آغاز اولین تمرین نارنجی‌پوشان با حمید درخشان که با انتخاب کمیته فنی باشگاه به عنوان سرمربی جدید تیم جایگزین امید روانخواه شد، جلسه معارفه ای با حضور این مربی، قائم مقام مدیرعامل، معاون ورزشی و تمامی نفرات تیم برگزار شد.
طبق اعلام روابط عمومی سایپا در ابتدای جلسه محمد محسن صدر، قائم مقام مدیرعامل باشگاه به نیابت از فراهانی مدیرعامل باشگاه از زحمات امید روانخواه و کادر فنی او تقدیر داشت و  در ادامه گفت: «سربلندی تیم و حمایت از ورزش سایپا مورد توجه ویژه مدیرعامل محترم گروه است و اراده مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره نیز اقتدار تیم و حمایت از شما خواهد بود و بزودی شاهد برنامه های کاربردی و خبرهای خوش خواهید بود.»
سپس بهنام ابوالقاسم‌پور، معاون ورزشی باشگاه نیز ضمن تشکر از زحمات کادر فنی قبلی تیم به نگاه ویژه باشگاه به پنج بازی آخر و اشاره کلی به برنامه‌‌های سال آینده پرداخت و از بازیکنان خواست تا به بهترین نحو از فرصت همکاری با حمید درخشان استفاده کنند. 
حمید درخشان هم در بخش دیگری از این جلسه با بازیکنان از برنامه و طرح های خود برای هفته های پایانی لیگ سخن گفت و از آنها خواست تا با رعایت نکات فنی و اخلاقی چهره جدیدی از سایپا را در لیگ به نمایش در آورند.


پس از صحبت‌های کادر فنی و مدیران باشگاه سایپا، بازیکنان این تیم اولین جلسه تمرینی را زیر نظر حمید درخشان در ورزشگاه پاس قوامین اکباتان پشت سر گذاشتند تا رفته رفته آماده دیدار برابر شاهین بوشهر شوند.  
تیم فوتبال سایپا که با ٣۴ امتیاز رتبه چهاردهم لیگ دسته اول را در اختیار دارد و برای جدا کردن خود از رتبه های پایینی جدول رده بندی پنج بازی فرصت دارد.

دیدگاهها