کد خبر : 1824227 | 24 اردیبهشت 1401 ساعت 17:01 | 20,069 بازدید | 11 دیدگاه

رونالدینیو:

در فینال لیورپولی‌ام؛ PSG با مسی هم خوشحال نیست؟

رونالدینیو در مصاحبه با رادیو مونته کارلو، موضع خود در فینال لیگ قهرمانان را مشخص کرد و به مدیران پی‌اس‌جی هم هشدارهایی داد.

به گزارش "ورزش سه"، رونالدینیو نیز مثل همه فوتبال‌دوستان دنیا منتظر رسیدن روز بازی فینال لیگ قهرمانان است(7 خرداد). در پاریس دو تیم رئال و لیورپول برابر هم قرار خواهند گرفت تا قهرمان جدید اروپا مشخص شود. رئال در مراحل حذفی لیگ قهرمانان توانست پی‌اس‌جی، چلسی و سیتی را حذف کند ولی لیورپول رقبایی ساده‌تر پیش رو داشت و با کنار زدن اینتر، بنفیکا و ویارئال به فینال رسیده است.


رونالدینیو، اسطوره فوتبال برزیل در مصاحبه با رادیو "RMC" در مورد بازی فینال لیگ قهرمانان گفت:« بازی بین دو تیم خوب برگزار می‌شود. هر دو تیم بازیکنانی بزرگ و باکیفیت دارند و برای‌شان بهترین‌ها را آرزو می‌کنم. رئال واقعا تیم خوبی است و در مراحل حذفی فوق العاده کار کرد اما همه می‌دانید که من بارسا را دوست دارم و به همین دلیل در فینال هوادار لیورپول هستم.»

 

رونالدینیو که سابقه بازی برای پی‌اس‌جی را دارد، در مورد شایعات تحولات گسترده در این تیم برای فصل بعد گفت:« از شنیدن این خبر تعجب می‌کنم. پی‌اس‌جی همین حالا بهترین‌ها را در اختیار دارد. (با خنده) قصد دارند بهترین‌ها را واگذار کنند و بدترین‌ها را بخرند؟ معتقدم پی‌اس‌جی الان بیشتر از هر چیزی به ثبات نیاز دارد. بازیکنان جدید نیاز به زمان دارند و پس از یک سالی که صرفِ وفق پیدا کردن با محیط جدید کردند، می‌توان انتظار داشت که فصل بعد، از هر نظر بهتر کار کنند.»

 

انتقادات شدید هواداران از نیمار:« نیمار از بهترین‌های دنیاست و بدشانس بود که بازهم دچار مصدومیت شد. وقتی نیمار 100 درصد آماده باشد، بازیکنی واقعا خاص و مهارنشدنی است. اگر پی‌اس‌جی با داشتن نیمار، مسی، دی ماریا و.... خوشحال نیست، با کدام بازیکنان خوشحال خواهد بود؟»

دیدگاهها