کد خبر : 1824283 | 24 اردیبهشت 1401 ساعت 19:58 | 3.6K بازدید | 0 دیدگاه

دورتموند 2 - 1 هرتا؛ وداع ارلینگ هالند با گلزنی

دورتموند در آخرین بازی فصل خود در خانه 1-2 از سد هرتابرلین گذشت.

به گزارش "ورزش سه"، دورتموند که پیش از این نایب قهرمانی خود را مسجل ساخته بود، در روز آخرین بازی ارلینگ هالند و با گلزنی این بازیکن، 1-2 هرتابرلین را شکست داد.

هرتابرلین بازی را بهتر آغاز کرد و در نهایت در دقیقه 17 و بعد از بازبینی صحنه توسط داور، خطای زاگادو تشخیص داده شد تا این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شود. ایشاک بلفودیل پشت توپ قرار گرفته و با ضربه‌ای دقیق به گوشه سمت چپ، موفق شد دروازه دورتموند را باز کند.

دقایقی بعد و روی ارسال مارکو رویس بود که دورتموند فرصت مناسبی برای زدن گل تساوی داشت، اما ضربه سر ماریوس ولف از مرکز محوطه دقیق نبود و از کنار دروازه هرتا به بیرون رفت.

در دقیقه 44 جولیان برانت در مرکز محوطه جریمه هرتا می‌توانست کار را به تساوی بکشاند، اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت و در نهایت نیمه اول این دیدار با همان برتری 0-1 تیم مهمان به اتمام رسید.

دورتموند نیمه دوم را هجومی آغاز کرده و می‌توانست روی ارسال رافائل گوئریرو به گل تساوی دست پیدا کند، اما ضربه ارلینگ هالند ار مرکز محوطه جریمه هرتابرلین راهی به دروازه این تیم پیدا نکرد. در دقیقه 62 مارکو ریچر از پشت محوطه برای باز کردن دروازه دورتموند اقدام کرد، اما ضربه محکم این بازیکن به بیرون رفت.

اما دقایقی بعد ماروین پلاتنهارت در محوطه جریمه هرتا مرتکب خطای هند پنالتی شد. ارلینگ هالند پشت توپ قرار گرفت و با ضربه ای محکم به مرکز دروازه، در آخرین بازی خود برای دورتموند موفق به گلزنی شد.

در دقیقه 76 ارلینگ هالند فرصت داشت روی ارسال مارکو رویس گل دوم را به ثمر برساند، اما ضربه سر او از بالای دروازه هرتا به بیرون رفت.

اما در دقیقه 84 دورتموند به گل دوم دست یافت. روی پاس جود بلینگهام، یوسف موکوکو در سمت چپ محوطه هرتا صاحب موقعیت شده و با ضربه‌ای چپ خود موفق به زدن گل دوم دورتموند نیز شد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و دورتموند 1-2 موفق به غلبه بر هرتابرلین شد.

دیدگاهها