کد خبر : 1824285 | 24 اردیبهشت 1401 ساعت 20:00 | 1.2K بازدید | 0 دیدگاه

بایرن 2 - 2 ولفسبورگ؛ توقف قهرمان در گام پایانی

بایرن مونیخ در آخرین بازی فصل در خانه با نتیجه 2-2 برابر ولفسبورگ متوقف شد.

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ که چند هفته قبل دهمین قهرمانی متوالی خود در بوندس‌لیگا را قطعی ساخته بود، امروز در خانه مقابل ولفسبورگ متوقف شده و فصل را با تساوی به پایان رساند.

ولفسبورگ بازی را بهتر آغاز کرد و خیلی زود و با حرکت آرنولد در دقیقه 14 فرصت داشت به گل اول دست پیدا کند، اما ضربه سر محکم بروکس به دیرک دروازه بایرن مونیخ برخورد کرد و این فرصت از دست رفت.

اما دقایقی بعد بایرن مونیخ به گل اول دست یافت. روی ارسال کرنر از سوی جاشوا کیمیچ از سمت راست، استانیسیچ در محوطه جریمه به پرواز درآمده و با ضربه سر دقیق خود موفق شد گل اول بایرن مونیخ را به ثمر برساند.

در دقیقه 23 جمال موسیالا برتری بایرن را دو برابر کرد، اما داور بعد از بازبینی صحنه حکم به آفساید بودن این گل داد. اما حملات بایرن مونیخ ادامه یافت و این تیم در اواخر نیمه اول به گل دوم نیز دست یافت.

توماس مولر، ستاره آلمانی بایرن مونیخ در سمت راست صاحب توپ شده و ارسالی فنی و دقیق روی دروازه ولفسبورگ داشت. رابرت لواندوفسکی در مرکز محوطه با ضربه سر خود دروازه حریف را باز کرد تا بایرن 0-2 از ولفسبورگ پیش افتد.

اما در دقیقه 45 ولفسبورگ اختلاف را به حداقل رساند. ارسال کروسه در سمت راست محوطه به یوناس ویند رسید و او با ضربه‌ای زمینی مانوئل نویر را مغلوب کرد تا بایرن مونیخ در نهایت با برتری 1-2 راهی رختکن شود.

ولفسبورگ بعد از قبول شکست در 45 دقیقه نخست، در نیمه دوم در صدد جبران برآمده و بازی را هجومی آغاز کرد. بعد از چند ارسال ناموفق، این تیم در نهایت در دقیقه 58 به گل تساوی برابر بایرن دست یافت. 

حرکت یوناس ویند از سمت چپ با ارسال زمینی و دقیق او در دهانه دروازه برای کروسه همراه شد و این بازیکن توانست به‌راحتی مانوئل نویر را تسلیم و دروازه بایرن مونیخ را باز کند.

دقایقی بعد بایرن فرصت داشت دوباره به گل برتری در این دیدار دست یابد، اما شوت رابرت لواندوفسکی چندان کارساز نبود و کاستلس، دروازه‌بان ولفسبورگ موفق به مهار ضربه این بازیکن شد.

در دقیقه 71 و روی حرکت و ارسال لروی سانه بود که بایرن موقعیت مناسبی برای زدن گل سوم داشت، اما ضربه رابرت لواندوفسکی به بازیکن ولفسبورگ برخورد کرد.

دقایقی بعد اریک چوپو موتینگ از سمت چپ شانس خود را برای باز کردن دروازه حریف امتحان کرد، اما ضربه او دقیق نبود و راهی به دروازه نیافت.

در دقیقه 90 لروی سانه در موقعیتی تک به تک فاصله ای تا زدن گل برتری بایرن مونیخ نداشت، اما ضربه این بازیکن توام با بی دقتی بوده و از کنار دروازه ولفسبورگ به بیرون رفت تا در نهایت این دیدار با تساوی 2-2 به اتمام برسد.

دیدگاهها