کد خبر : 1824286 | 24 اردیبهشت 1401 ساعت 20:06 | 14.9K بازدید | 6 دیدگاه

لواندوفسکی و گلی با طعم تلخ جدایی (عکس)

به نظر می‌رسد رابرت لواندوفسکی امروز آخرین گل خود را برای بایرن مونیخ به ثمر رسانده است.

به گزارش "ورزش سه"، از مدت‌ها قبل شایعات زیادی در رابطه با آینده رابرت لواندوفسکی مطرح شده است. با این حال اخیرا گزارش‌ها حاکی از آن بود که ستاره لهستانی تصمیم نهایی خود را برای جدایی از بایرن مونیخ اتخاذ کرده است. همچنین به نظر می‌رسد که بارسلونا محتمل‌ترین مقصد برای رابرت لواندوفسکی خواهد بود.

پیش از دیدار امروز بایرن مونیخ برابر ولفسبورگ بود که حسن صالح حمیدزیچ به شکل رسمی تایید کرد که رابرت لواندوفسکی درخواست جدایی از جمع باواریایی‌ها را داده است. مدیر ورزشی بایرن گفت: "من با لواندوفسکی صحبت کردم و او در این گفت‌و‌گو به من گفت که نمی‌خواهد پیشنهاد ما برای تمدید قرارداد را بپذیرد و دوست دارد باشگاه بایرن مونیخ را ترک کند. او گفت که علاقه دارد تصمیم دیگری بگیرد، اما نگرش و رویکرد ما در مورد آینده این بازیکن تغییر نکرده است. لواندوفسکی تا 30 ژوئن سال 2023 با باشگاه بایرن مونیخ قرارداد دارد و این یک واقعیت است. من کاری با این مسائل ندارم و موضع ما همیشه روشن بوده است."

با توجه به این مصاحبه به نظر می‌رسد که جدایی رابرت لواندوفسکی از بایرن مونیخ قطعی است. با این حال چنین مسائلی نیز روی روند گلزنی رابرت لواندوفسکی تاثیر نداشته است چرا که او در جریان تساوی 2-2 امروز بایرن مونیخ برابر ولفسبورگ موفق شد گل دوم تیم یولیان ناگلزمان را به ثمر برساند؛ اتفاقی که احتمالا دیگر تکرار نخواهد شد و با توجه به اخبار موجود به نظر می‌رسد لواندوفسکی امروز آخرین گل خود را برای بایرن به ثمر رساند.

دیدگاهها