کد خبر : 1824326 | 24 اردیبهشت 1401 ساعت 22:38 | 4.7K بازدید | 0 دیدگاه

برای ما به‌درستی شائبه ایجاد می‌شود

تارتار: چند کمک داور ما را از بالای جدول دور کردند

مهدی تارتار می‌گوید عملکرد داوران باعث شده تا تیم او در رقابت برای کورس قهرمانی حضور نداشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی ذوب آهن پس از بازی مقابل تراکتور در نشست خبری گفت: شرایط روحی خوبی ندارم اما به احترام شما آمدم کنفرانس. نمی‌دانم چرا این اتفاقات برای ذوب آهن و شخص من می‌افتد؟ می‌گویم ذوب آهن چون چند سالی است برای ذوب آهن وجود دارد. دیشب در کنفرانس گفتم تیم پوست کلفتی هستیم که اینجای جدول هستیم اگر حق ما را تا الان داده بودند فکر کنم باید برای سهمیه می‌جنگیدیم.

وی افزود: جناب افشاریان، رئیس کمیته داوران، ما راضی نیستیم بعد از هر بازی داور و کمک داور بازی ما را محروم کنید. ما می‌گوییم کسی را بگذار که اشتباه نکند. ما دیگر تحمل این همه اشتباه را نداریم. آقای داور و آقای کمک داور که رفتی وسط زمین و گل را اعلام کردی، چرا برگشتی؟ تو می‌توانی جواب این همه حق خوری نسبت به بازیکنان و مربیان را بدهی؟ فکر نمی‌کنم.

تارتار در مورد عملکرد داور اظهار داشت: داوری که گل ما را برگرداند به خدا واگذار می‌کنم. او می‌داند تقاص ما را چطور پس بگیرید. بازی، بازی خوبی بود و ما انصافا مسلط به بازی بودیم و از همه نظر از حریف بهتر بودیم. حریف بازیکنان و کادر خوبی دارد اما ما امروز بهتر بودیم و حداقل باید امروز در جایگاه هفتم قرار می‌گرفتیم. اگر اشتباهات دیگرِ داوری را محاسبه کنیم باید برای سهمیه می‌جنگیدیم. فکر می‌کنم دوست ندارند تیم‌های خوب که با ساختار خوب کار می‌کنند و امکانات خوبی دارند، موفق شوند. یک تیمی با این ساختار و مدیریت و نیروی انسانی و این هوادار، نباید در حقش اجحاف شود.

وی در پایان گفت: شرایط روحی خوبی ندارم و نمی‌خواهم دیگر صحبت کنم اما باید فکری کرد. من همیشه گفتم که دارد شائبه ایجاد می‌شود و چندین کمک داور این اقدامات را انجام می‌دهند و شائبه شدیدی برای ما ایجاد می‌شود و به‌درستی هم ایجاد می‌شود.

دیدگاهها