کد خبر : 1824380 | 25 اردیبهشت 1401 ساعت 02:30 | 24K بازدید | 1 دیدگاه

VAR و اعتراض و کارت و التماس

سینما حقیقت؛ جنجال بزرگ گل مردود در فولادشهر

همه چیز برای ذوب آهن رویایی پیش می‌رفت تا اینکه یک تصمیم عجیب همه چیز را تحت تاثیر قرار داد.

به گزارش "ورزش سه"، یک شوت قوس‌دار تماشایی، ذوب آهن را به گلی رساند که کادرفنی، هواداران و البته بازیکنان 89 دقیقه منتظرش بودند. گلزن کسی نبود جز مسعود ابراهیم‌زاده، بازیکن سابق تراکتور که پس از گل دست‌هایش را بالا برد تا نشان دهد مقابل تیم سابقش خوشحالی خاصی انجام نمی‌دهد. اما سایر بازیکنان ذوب آهن با شور و حرارت خاصی به سمتش رفتند تا کسب این سه امتیاز و پرواز به رتبه هفتم جدول را جشن بگیرند.

حرکت کمک داور به سمت وسط زمین و سوت داور باعث شد تا همه چیز عادی جلوه کند اما بزم میزبان تنها چند لحظه دیگر ادامه داشت. ناگهان پرچم بالا رفت و داور وسط تصمیم را تائید کرد تا به شکلی عجیب گل مردود اعلام شود و دو امتیاز ذوب آهن از دست برود. اینجا بود که کادرفنی و هواداران و بازیکنان این تیم به شکلی غیرقابل کنترل به سمت امیر سامان سلطانی رفتند و از او پرسیدند که دقیقا به چه علت گل را مردود اعلام کرده است؟

 

 

 

در بازی رفت ذوب آهن-پیکان، داور تصمیم خود را از طریق بازبینی، به ضرر ذوب آهن اصلاح کرد و البته تصمیم درستی هم گرفت و حالا این ذوبی‌ها بودند که اعتقاد داشتند داور باید این بار هم بازبینی کند و صحنه گل را به او نشان می‌دادند اما سلطانی بی توجه به حرف‌های نیمکت‌نشینان و بازیکنان ذوب آهن بر تصمیم خود پافشاری کرد و نتیجه را برگرداند و از VAR موبایلی استفده نکرد.

 

 

 

 

این در حالی است که اعضای تیم ذوب آهن پس از تماشای صحنه آهسته و قطعیت پیدا کردن از گل سالم مسعود ابراهیم زاده، با شدت بیشتری اعتراض خود را ادامه دادند و مهدی تارتار نیز به شکلی مسالمت‌آمیز از داور خواست تا در تصمیم خود بازنگری کند؛ درخواستی که با مخالفت این داور زنجانی همراه شد.

 

 

 

 

در کنار زمین ابراهیم‌زاده کاپیتان ذوب آهن که شاید به خاطر برخی ملاحظات و تقابل با تیم شهرش تلاش می‌کرد تا از حواشی دور باشد، از طریق دوربین کنار زمین گل زیبایش را مشاهده کرد و احتمالا حسرت بیشتری خورد از اینکه چرا داور این گل را نپذیرفته است؟

او لحظاتی پیش از این حسرت بزرگ و پس از اینکه دست‌های خود را بالا برد و در میان همهمه همبازیان، جشن خاصی را برگزار نکرد، با بوسه بر دست چپ این گل را به همسرش تقدیم کرده بود.

 

 

 

 

این البته اولین باری نیست که ذوب آهن از داوری متضرر می‌شود؛ آنها در این فصل و فصول پیشین بارها چنین حسی را تجربه کردند اما شاید این عجیب‌ترین اشتباهی بود که برایشان پیش آمد و مانع از صعود بزرگ در جدول شد.

عکس از رسول معمار

دیدگاهها