کد خبر : 1824428 | 25 اردیبهشت 1401 ساعت 12:12 | 5.1K بازدید | 0 دیدگاه

تغییر سیستم نساجی بعد از 31 بازی

تیم نساجی بعد از پشت سر گذاشتن 26 بازی در لیگ برتر و 5 بازی در جام حذفی در مصاف با نفت مسجد سیلمان با شیوه ای جدید وارد میدان شد.

به گزارش "ورزش سه"، نساجی که پیش از این و با هدایت ساکت الهامی با 3 دفاع فوتبال می کرد با روی کار آمدن اسماعیل اسماعیلی به عنوان سرمربی جدید شیوه بازی اش را تغییر داد و با 4 دفاع وارد میدان شد. حامد شیری و سعید بیگی به عنوان دو دفاع میانی. متین کریم زاده به عنوان دفاع چپ و مرتضی منصوری به عنوان دفاع راست.

قهرمان جام حذفی که این فصل بر خلاف فصل گذشته خطر سقوط به دسته پایین تر را احساس نمی کند در مصاف با نفت مسجد سلیمان که برای ماندن در جدول بازی ها تلاش می کند ارایه گر بازی جوانمردانه ای بود و تا ثانیه های پایانی بازی یک بر صفر جلو بود که روی یک سانتر و دفع اشتباه بازیکن نساجی موجب شد توپ جلوی پای امین اسدی بیافتد و این بازیکن هم با یک ضربه بغل پا بازی را به تساوی بکشاند. البته بعد از این گل نساجی روی ضربه ایستگاهی حامد شیری می توانست به گل برسد که ضربه این بازیکن با فاصله میلی متری از کنار دروازه نفت مسجد سلیمان به بیرون رفت.

مصاف نساجی – نفت مسجد سلیمان با توجه به انگیزه های دو تیم یک بازی خوب و پر موقعیت بود بطوریکه در همان دقایق ابتدایی بازی روی اشتباه مردان دفاعی نساجی، نفتی ها دوبار توپ را به تیر دروازه نساجی زدند و در ادامه تیم میهمان هم موقعیت های خوبی برای گلزنی به دست آورد که تنها از یکی از آنها استفاده کرد و این بازی پر موقعیت در نهایت با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

دیدگاهها