کد خبر : 1824431 | 25 اردیبهشت 1401 ساعت 12:47 | 4.1K بازدید | 0 دیدگاه

نفت و مهاجری؛ تیمی که خیال سقوط ندارند

مسجد سیلمان، شهر اولین‌ها و جایی که فوتبال برای اولین بار در ایران در آنجا بازی شد تا پای جان برای ماندن در لیگ برتر می‌جنگند.

به گزارش "ورزش سه"، رضا مهاجری که پیش‌تر در تیم پدیده و حتی نساجی نشان داده بود دوست دارد تیمش روی زمین بازی کند روزهای حساسی را در شهر مسجد سلیمان و تیم نفت سپری می‌کند چرا که خوب می‌داند تنها دلخوشی مردم منطقه، تیم نفت است. اگر چه مصاف نفت مسجد سلیمان – نساجی بدون تماشاگر بود اما تماشاگران زیادی خود را به درِ ورودی استادیوم رسانده بودند تا پیش ازورود تیم به استادیوم به آنها دلگرمی و روحیه دهند.

شروع بازی با پرس از سوی شاگردان رضا مهاجری همراه بود و تیم نساجی که به‌نظر می‌رسد به‌خاطر پشت سر گذاشتن بازی‌های سخت و پرفشار در جام حذفی کمی خسته بود با اشتباهاتی که در خط دفاعی داشت موقعیت‌های خوب به نفت داد اما علیرضا حقیقی و تیر دروازه اجازه ندادند دروازه نساجی باز شود. در ادامه این شاگردان اسماعیل اسماعیلی بودند که عنان اختیار را در دست گرفت و با توجه به تغییر شیوه، حملاتی خوب را از کناره‌ها طراحی کردند و در نهایت توسط کریم اسلامی بهترین مهاجم خود به گل رسیدند.


نیمه دوم کاملا طبیعی بود که تیم نفت برای به تساوی کشاندن بازی جلو بکشد و توپ‌های متعددی را روی دروازه نساجی بریزد که خط دفاعی نساجی رو دفع توپ‌ها خوب عمل کرد تا اینکه در ثانیه‌های پایانی بازی روی دفع یکی از این توپ‌ها مرتکب اشتباه شد و همین اشتباه کافی بود که نفت مسجد سلیمان گل تساوی را به ثمر برساند اما همانند نساجی که در نیمه اول خوش شانس بود در نیمه دوم خوش شانس بود که روی ضد حملات دروازه‌اش باز نشد. آنچه که در این دیدار دیده شد تلاش شاگردان رضا مهاجری تا ثانیه‌های پایانی بازی برای رسیدن به گل بود. و ایضا تعویض‌هایی که از سوی رضا مهاجری صورت گرفت.

بله نفت مسجد سلیمان و رضا مهاجری خیال سقوط ندارند. آنها با وجود همه ناملایمت‌ها از جمله بدون تماشاگر کردن مسابقه برای بردن و ماندن می‌جنگند و با این شیوه از بازی به‌نظر می‌رسد شانس نفت مسجد سلیمان نسبت به فجر سپاسی و شهر خودرو برای ماندن در لیگ بیشتر است. به این‌خاطر که تهاجمی بازی می‌کنند و در جریان بازی موقعیت‌های زیادی روی دروازه حریف به‌وجود می‌آورند. شاید اگر امروز نفت مسجد سلیمان یکی از تیم‌های میانه جدول به‌شمار می‌رفت امروز بهتر این موقعیت‌ها را تبدیل به گل می‌کرد و به‌نظر می‌رسد علت هدر دادن موقعیت‌ها توسط مهاجمان نفت که در بازی‌های پیش از نساجی هم دیده شد؛ استرس به‌خاطر جایگاه تیم در جدول رده بندی است.

دیدگاهها