کد خبر : 1824448 | 25 اردیبهشت 1401 ساعت 14:27 | 150.3K بازدید | 85 دیدگاه

پرسپولیس قهرمانی استقلال را تبریک نگفت!

باشگاه پرسپولیس در پیامی که خطاب به هواداران این تیم پیرامون ناکامی در کسب قهرمانی این فصل منتشر کرده، قهرمانی آبی‌پوشان را تبریک نگفته است.

به گزارش "ورزش سه"، در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل، استقلال با اختلاف 9 امتیازی موفق شد قهرمانی لیگ بیست و یکم را از آن خود کند. باشگاه پرسپولیس بعد از تحمل سومین شکست فصل خود و از دست رفتن قهرمانی در این فصل، در بیانیه‌ای خطاب به هواداران، از آنها درخواست کرد حمایت خود را برای موفقیت دوباره ادامه دهند.

این در حالی است که شاید مهم‌ترین نکته این پیام جمله نخست آن باشد که نوشته شده: «تیم محبوب شما به دلایل متعدد که باید در پایان فصل بررسی شود، قهرمانی را از دست داده است.»

با این حال شاید بسیاری انتظار داشتند که باشگاه پرسپولیس در اولین بیانیه پس از قهرمانی تیم رقیب، این دستاورد را به آبی‌پوشان تبریک بگوید اما در بیانیه پرسپولیس، هیچ اثری از این موضوع دیده نمی‌شود تا برخلاف لیگ‌های معتبر و رقابت‌ تیم‌های بزرگ اروپایی، در ایران همچنان خبری از تبریک موفقیت تیم حریف نباشد.

پیام باشگاه پرسپولیس را می‌خوانید:

هواداران عزیز پرسپولیس!
تیم محبوب شما به دلایل متعدد که باید در پایان فصل بررسی شود، قهرمانی را از دست داده است. ما می‌دانیم برای شما که تیم‌تان ۵ فصل پیاپی، سزاوارانه قهرمان لیگ شده‌، جام حذفی برده‌، پیروزی در سوپرکاپ را جشن گرفته‌ و دو بار هم به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده‌، تحمل این روزها چقدر دشوار است.


این را هم می‌دانیم که هیچ کدام از آن پیروزی‌ها و جام بالای سر بردن‌ها، بدون حمایت شما ممکن نمی‌شد. شما بودید که در سخت‌ترین لحظات، زمانی که تیم، قهرمانی را روز آخر از دست داد و همه بازیکنان به پهنای صورت اشک می‌ریختند، وقتی پنجره بسته شد و با ۱۴ بازیکن به فینال آسیا رسیدیم، پشت تیم ایستادید، دستش را گرفتید و تا بالاترین قله‌ها بردید.

پرسپولیس، امروز دوباره به حمایت شما نیاز دارد. درست است که قهرمانی را از دست داده اما هنوز فصل به پایان نرسیده. نیاز داریم دوباره در کنار هم بایسیتم. برای بازیکنان و کادرفنی تیم دست بزنیم و از آن‌ها بخواهیم تا لحظه آخر لیگ بجنگند.

یکی از زیباترین و در عین حال تاثیرگذارترین پایان‌ها برای پرسپولیس، روز آخر لیگ ۹۵-۹۴ بود‌. به ظاهر همه چیز را در روز آخر از دست دادیم و قهرمان نشدیم اما، رفتاری که در آن روز تاریخی نشان دادیم، برای همیشه پرسپولیس را از دیگر باشگاه‌های ایرانی متفاوت کرد. دست تیم‌مان را گرفتیم، اشک‌هایش را پاک کردیم، دلداری‌اش دادیم و کنارش ماندیدم تا قدرتمندتر بازگردد و ۵ سال پیاپی به ما شادی و افتخار هدیه بدهد.

امروز دوباره پرسپولیس نیاز به حمایت دارد. کنارش بمانیم، حمایتش کنیم و اجازه بدهیم فصل که تمام شد، در فضایی آرام و به دور از احساسات، دوباره خودش را ترمیم کند.

این راه را ما یک بار با هم رفته‌ایم و پایان روشنش را دیده‌ایم. صبور باشیم و دوباره قدم در راه بگذاریم.

به امید روزهای بهتر

زنده باد پرسپولیس!

دیدگاهها