کد خبر : 1824620 | 26 اردیبهشت 1401 ساعت 13:01 | 35.6K بازدید | 24 دیدگاه

رونمایی از پیراهن جدید رئال برای فصل آینده (عکس)

باشگاه رئال مادرید با انتشار تصاویری به‌صورت رسمی از پیراهن اول فصل آینده‌اش رونمایی کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در فاصله چند هفته زودتر از پایان رقابت‌های لالیگا موفق شد عنوان قهرمانی این لیگ را از آن خود کند. 
این تیم حالا فینال لیگ قهرمانان اروپا را در پیش دارد و باید دو هفته دیگر در ورزشگاه استادو فرانس پاریس به مصاف لیورپول برود تا برای کسب چهاردهمین عنوان قهرمانی‌اش در اروپا تلاش کند. 

 


این باشگاه در فاصله یک هفته تا پایان رقابت‌های این فصل، از کیت جدیدش که توسط آدیداس برای فصل آینده طراحی شده رونمایی کرده است. 
این پیراهن طرحی مشابه سال‌های گذشته دارد اما سعی شده که حالتی کلاسیک‌تر در طراحی آن به کار گرفت شود و خطوط روی شانه آن به رنگ بنفش است. به گفته شرکت آدیداس، این طرح به مناسبت صد و بیستمین سال تاسیس این باشگاه در نظر گرفته شده و شعار آن نیز احترام به گذشته، حال و آینده است.

 


نکته جالب در رونمایی این پیراهن حضور مارسلو به‌عنوان کاپیتان اول این باشگاه و البته پرافتخارترین بازیکن تاریخ رئال مادرید است. 
این در حالی است که قرارداد این بازیکن در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و حضور او در این رونمایی ممکن است شایعات مربوط به تمدید قرارداد او را قوت ببخشد. 


حضور روبرتو کارلوس، ستاره سابق رئال مادرید، به‌همراه پسر بزرگ مارسلو که حالا در آکادمی رئال مادرید توپ می‌زند نیز از دیگر نکات جالب توجه در تصاویری است که از سوی این باشگاه اسپانیایی منتشر شده است.


تصاویر اسطوره‌های رئال مادرید مانند ایکر کاسیاس و رائول گونزالس نیز در حالی‌که این پیراهن را به تن دارند از سوی رئال منتشر شده است.

دیدگاهها