کد خبر : 1824627 | 26 اردیبهشت 1401 ساعت 14:26 | 18.7K بازدید | 2 دیدگاه

یادتان نرود چه تیمی تحویل دادید؛

واکنش تند پناهی به صحبت‌های منصوریان

عضو هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک نسبت به صحبت‌های سرمربی صنعت نفت واکنش نشان داد.

به گزارش "ورزش سه"، پس از پایان دیدار تیم‌های آلومینیوم و صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر که برتری اراکی‌ها را به همراه داشت، علیرضا منصوریان سرمربی صنعت نفت اظهاراتی علیه یکی از اعضای سابق هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک مطرح کرد و او را عامل جدایی از این تیم دانست.

منصوریان در نشست خبری پس از دیدار با آلومینیوم عنوان کرد در هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم فقط با یک نفر مشکل داشته که آن شخص، اطلاعی از فوتبال نداشته و در جلسات رفتار خوبی نمی‌کرد و همین شرایط این سرمربی را کِسل کرده بود.

اکنون امین پناهی، عضو فعلی هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک نسبت به این صحبت‌ها توسط سرمربی صنعت نفت واکنش نشان داد و عنوان کرد: به دلیل اینکه آقای منصوریان نام آن عضو هیئت مدیره را نیاورده، من هم نمی‌آورم، اما مشخص است مخاطب ایشان چه شخصی بوده و موضع‌گیری داشته‌اند.

او ادامه داد: شخصی که آقای منصوریان علیه ایشان صحبت کرد، یکی از حامیان اصلی تیم و باشگاه آلومینیوم اراک در سال‌های اخیر است که زحمات زیادی در راستای موفقیت آلومینیوم در رشته‌های مختلف ورزشی دارد و همچنین از مدیران ارشد کارخانه است.

پناهی یادآور شد: آقای منصوریان! اگر این مدیر و عضو هیئت مدیره با شما مخالف بود، دلیل بر این نمی‌شود شما با این ادبیات علیه ایشان صحبت کنید. شما که برای ماندن در آلومینیوم دست به هر کاری زدید و پیش هر شخصی رفتید، بهتر بود برای ماندگاری در اراک نتایج خود را بهتر می‌کردید و آن ۶باخت پشت سر هم را نداشتید.

عضو هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم اراک با اشاره به یارگیری منصوریان در نیم‌فصل سال گذشته ابراز کرد: شما باید در نیم‌فصل به جای گرفتن ۶ بازیکن که فقط دو، سه نفرشان را بازی دادید، نفرات بهتری جذب می‌کردید تا آن نتایج را در آلومینیوم نگیرید.

پناهی عنوان کرد: آقای منصوریان در گذشته هم در بستن تیم ضعیف عمل کرده بود. در ابتدای فصل قبل نیز به شکلی تیم تراکتور را بست که با توجه به نوع فوتبال و نتایج کسب شده، در هفته پنجم اخراج شد. با این حال، در نیم‌فصل سال گذشته و بنابر هر دلیلی که بود، تصمیم بر حضور آقای منصوریان در آلومینیوم گرفته شد که آلومینیوم با توجه به نفراتی که در اختیار داشت، بزرگترین فرصت را برای ایشان به وجود آورد تا از آن بهره ببرد اما متاسفانه با کسب نتایج ضعیف، این فرصت را از دست داد.

او تصریح کرد: قطع همکاری باشگاه آلومینیوم با آقای منصوریان تصمیم هیئت مدیره باشگاه بود، نه فقط یک شخص و ایشان بهتر است به جای فرافکنی، به نتایجی هم که گرفته بود، اشاره کنند و بگویند چه تیمی را تحویل گرفتند و چه تیمی را تحویل دادند.

پناهی تاکید کرد: دوره مربیانی که به این صورت می‌خواهند در این شغل بمانند و همه‌اش با شو کارشان را انجام بدهند، گذشته است و این مربیان باید بدانند روی کار فنی تمرکز کنند.

عضو هیئت مدیره باشگاه آلومینیوم ادامه داد: اگر مربیگری قرار است به اسم‌ها باشد، باید آن مربی به اندازه بزرگی نام خودش کار کند؛ صرفا نام بزرگ نمی‌تواند به مربیان کمک کند و باید تلاش بیشتری در زمینه فنی داشته باشد. سرمربی کنونی ما این موضوع را اثبات می‌کند که با انگیزه بالا و برنامه به‌روز، کارش را پیش می‌برد و واقعا همه اعضای هیئت مدیره از ایشان که نسبت به اصول اخلاقی و کاری پایبند است، راضی هستند و حمایت می‌کنند.

دیدگاهها