کد خبر : 1824655 | 26 اردیبهشت 1401 ساعت 16:52 | 5.9K بازدید | 0 دیدگاه

والیبال باشگاه‌های آسیا؛ نخستین برد قطری‌ها

تیم والیبال الریان قطر در آخرین دیدار مرحله گروهی مسابقات قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا با شکست اربیل عراق به نخستین برد خود دست یافت.

به گزارش "ورزش سه" از فارس، سومین و آخرین روز مرحله گروهی رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا امروز (دوشنبه ۲6 اردیبهشت) با چهار دیدار در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران پیگیری می‌شود.

در دومین دیدار که از ساعت 13 آغاز شد، تیم‌های اربیل و الریان که در دو روز اول و دوم مسابقات بردی نداشتند، به مصاف یکدیگر رفتند و نماینده قطر با شکست سه بر یک حریف به نخستین برد خود در این رقابت ها دست یافت.
در ست نخست این مسابقه اربیل 25 بر 21 به پیروزی رسید تا نخستین ست پیروزی خود در این رقابت‌ها را تجربه کرد اما در ست‌های دوم تا چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 14، 25 بر 21 و 25 بر 17 مغلوب نماینده با تجربه قطر شد.
بدین ترتیب تیم اربیل با سه شکست به کار خود در مرحله گروهی پایان داد و با قرار گرفتن در رتبه چهارم گروه دوم، به احتمال زیاد حریف پیکان در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات خواهد شد.
تیم الریان قطر نیز که در این دیدار نخستین برد خود را به دست آورد، با چهار امتیاز در رتبه سوم گروه B قرار گرفت و در مرحله یک چهارم نهایی که روز چهارشنبه 28 اردیبهشت برگزار می‌شود، به مصاف تیم دوم گروه الف خواهد رفت.
مارکوس وینیسیوس بازیکن شماره 10 الریان با کسب 22 پوئن، عنوان امتیازآورترین بازیکن این دیدار را از آن خود کرد.تانپتپول سوکسود از تایلند به عنوان داور اول و علیرضا قریب داور بین المللی ایران به عنوان داور دوم، قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند.

تیم پیکان تهران پرافتخارترین تیم این رقابت‌ها نیز از دقایقی دیگر و در سومین مسابقه روز سوم جام بیست‌ودوم باشگاه‌های آسیا به مصاف ناخون راتچاسیما می‌رود.

دیدگاهها