کد خبر : 1824681 | 26 اردیبهشت 1401 ساعت 19:30 | 18.2K بازدید | 3 دیدگاه

مشهد در لیگ فوتسال هم بدون نماینده می‌شود؟

تیم ریشه‌دار مشهدی در یک قدمی انحلال!

تیم فوتسال فرش‌آرا مشهد احتمالا در فصل جدید لیگ برتر فوتسال شرکت نخواهد کرد.

به گزارش "ورزش سه" در روزهای گذشته چند تیم از لیگ برتر فوتسال تصمیم خود را برای انحلال تیم‌شان و عدم شرکت در لیگ برتر رسانه‌ای کرده‌اند که شاید مهم‌ترین آن سپاهان اصفهان بوده است؛ در کنار این تیم، یک تیم ریشه‌دار دیگر هم به دنبال کناره‌گیری از لیگ بوده و احتمالاً پس از سال‌ها مشهد در لیگ برتر فوتسال بدون نماینده خواهد شد.

فرش‌آرا مشهد که جزو تیم‌های ریشه‌دار و قدیمی لیگ فوتسال ایران به شمار می‌رود، به دلیل مشکلات مالی در آستانه کناره‌گیری از لیگ قرار داشته و وضعیت نامشخصی برای فصل آینده دارد.

مرتضایی سرپرست تیم فرش‌آرا درباره نامه‌نگاری انجام شده، توضیح داد: «ما نامه‌ای به سازمان لیگ نزده‌ایم، بلکه به هیئت فوتبال نامه فرستادیم و از آن‌ها خواستیم به فرش‌آرا برای حضور در لیگ‌برتر کمک مالی کنند. ما سال‌هاست به‌عنوان نماینده استان در لیگ‌برتر حضور داشته‌ایم، اما هزینه‌های تیم‌داری بسیار زیاد شده و برای باشگاه تأمین همه آن‌ها سخت است. برای همین به هیئت فوتبال به‌عنوان متولی فوتبال و فوتسال نامه زدیم و تقاضای کمک و یاری در این زمینه کردیم.»

در صورت انحلال تیم فرش‌آرا و سقوط احتمالی شهرخودرو در لیگ برتر فوتبال، بعد از بیش از یک‌دهه تیمداری مشهد در سطح اول لیگ‌های فوتسال و فوتبال، استان خراسان رضوی مجدداً بدون نماینده خواهد شد!

دیدگاهها