کد خبر : 1824715 | 26 اردیبهشت 1401 ساعت 22:49 | 9.6K بازدید | 2 دیدگاه

گربنیکوف: شهداب تیم قدرتمندی است

سرمربی تیم والیبال تاراز گفت: با ترکیب بازی‌های قبلی به میدان نرفتیم و ترجیح دادم به بازیکنانی که از مصدومیت رها شده بودند، بازی بدهم تا تجربه بازی در این میدان را کسب کنند.

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم، بوریس گربنیکوف، سرمربی تیم والیبال تاراز قزاقستان در مورد شکست 3 بر صفر شاگردانش مقابل شهداب یزد در مسابقات باشگاه‌های آسیا اظهار داشت: به تیم خوب و قدرتمند شهداب تبریک می‌گویم. این تیم، پاسور خوبی داشت و ارتباط بین بازیکنان در زمین خیلی خوب بود.

سرمربی تیم والیبال تاراز ادامه داد: امروز با ترکیب بازی‌های قبلی به میدان نرفتیم و ترجیح دادم به بازیکنانی که از مصدومیت رها شده بودند، بازی بدهم تا تجربه بازی در این میدان را کسب کنند و در شرایط مسابقه قرار بگیرند.

گربنیکوف در پایان گفت: دو تیم نمایش خوبی داشتند و فکر کنم تماشاگران از دیدن آن لذت بردند.

به گزارش ، تیم‌های شرکت کننده در این رقابت‌ها روز سه‌شنبه 27 اردیبهشت استراحت دارند و در مرحله یک چهارم نهایی (چهارشنبه 28 اردیبهشت) تیم‌های اول تا چهارم جدول گروه A به مصاف تیم‌های چهارم تا اول گروه B می‌روند.

با پیروزی شهداب، این تیم با 3 برد متوالی به عنوان صدرنشین گروه B وارد مرحله یک چهارم نهایی خواهد شد و تاراز قزاقستان، الریان قطر و اربیل عراق هم در مکان‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

در گروه A هم پیکان، سانتوری ژاپن، ناخون راچاسیما تایلند و گاز جنوبی عراق در مکان‌های اول تا چهارم ایستادند.

به این ترتیب در مرحله یک چهارم نهایی، پیکان با اربیل عراق و شهداب با گاز جنوبی عراق روبرو خواهند شد. 

مراحل نیمه‌نهایی و نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا 2022 نیز روزهای پنج‌شنبه و جمعه 29 و 30 اردیبهشت پیگیری خواهد شد.

دیدگاهها