کد خبر : 1825080 | 29 اردیبهشت 1401 ساعت 23:15 | 11.7K بازدید | 1 دیدگاه

توخل: دوران آسپیلیکوئتا در چلسی به پایان رسیده است

توماس توخل، سرمربی چلسی، می‌گوید سزار آسپیلیکوئتا احساس می‌کند به پایان دوره‌اش در این تیم رسیده است.

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد آسپیلیکوئتا با باشگاه چلسی در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و این بازیکن قصد دارد به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شود. 
گفته می‌شود مقصد بعدی این بازیکن باشگاه بارسلوناست، چرا که او قصد دارد به کشورش برگردد و این باشگاه نیز پیشنهاد قراردادی دو ساله با قابلیت تمدید برای یک سال دیگر را به او ارائه کرده است. 
توخل درباره شرایط این بازیکن به خبرنگاران گفت:«ما مذاکرات بسیاری داشتیم اما او احساس می‌کند به تمامی افتخارات ممکن در چلسی رسیده و فکر می‌کند که دورانش در چلسی پایان یافته است. او در طول این مدت تنها با حضور رومن آبراموویچ کار کرده و شاید تغییر مالک باشگاه نیز در این تصمیم بی‌تاثیر نبوده است.»

 


این مربی آلمانی با اشاره به علاقه این مدافع به چلسی اظهار داشت:« مسئله تمدید قرارداد او با شرایط سخت چلسی همزمان شد. او این باشگاه و چالش را دوست دارد. او دوست دارد اینجا باشد و بازوبند کاپیتانی چلسی را به بازو ببندد. در هر حال ما مسئول حل دیگر مشکلات این باشگاه نیستیم.»
سرمربی چلسی درباره علاقه این بازیکن به ترک چلسی اضافه کرد:« اگر او احساس جدی برای جدایی دارد پس این شایستگی را دارد که آزادانه و با احترام در این باره با او صحبت کنیم. در نهایت باید ببینیم شرایط چطور پیش خواهد رفت، هنوز زمان داریم. من امیدوارم که او بماند و این بازیکن از این احساس من به خوبی خبر دارد. ما هنوز در حال مذاکره برای یافتن راه‌حل ایده‌آل هستیم.»

دیدگاهها