کد خبر : 1825222 | 29 اردیبهشت 1401 ساعت 21:38 | 27.4K بازدید | 2 دیدگاه

درخشش موزیرسکی علیه ستاره‌های خارجی شهداب؛

سانتوری، فینال تمام ایرانی را به‌هم زد!

تیم والیبال شهداب یزد با پذیرش شکست برابر سانتوری ژاپن از راه‌یابی به دیدار نهایی جام باشگاه‌های آسیا بازماند.

به گزارش ورزش سه، مرحله نیمه‌نهایی جام باشگاه‌های آسیا با دیدار دو تیم مقاومت شهداب یزد و سانتوری ژاپن در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران به پایان رسید.
تیم مقاومت شهداب یزد این دیدار را با ترکیب شهروز همایونفرمنش، رضا عابدینی، امین اسماعیل‌نژاد، ژاورونوک دونوان، سیمون روبرتلندی و مهدی مهدوی شروع کرد.


شاگردان علیرضا طلوع کیان در تیم شهداب در ست نخست این مسابقه 25 بر 22 به پیروزی رسیدند، اما در سه ست بعدی با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 20 و 25 بر 21 نتیجه را به حریف واگذار کردند تا از راه‌یابی به دیدار نهایی بازبمانند.
این اتفاق در حالی رخ داد که پیش بینی می‌شد شهداب به‌عنوان قهرمان لیگ ایران با خرید بازیکنان خارجی نامدار بتواند به‌راحتی به فینال راه پیدا کند و فردا با پیکان یک نبرد تمام ایرانی را برای قهرمانی رقم بزند؛ اما درخشش موزیرسکی بازیکن ٢١٢ سانتی روسی سانتوری مانع این اتفاق شد. 


بدین‌ترتیب فردا (جمعه 30 اردیبهشت) آخرین روز مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا با چهار دیدار پیگیری و با معرفی تیم‌های اول تا هشتم به پایان می‌رسد.
تیم‌های پیکان و سانتوری از ساعت 18 و 30 دقیقه برای کسب جام قهرمانی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. همچنین تیم‌های شهداب و تاراز در دیدار رده‌بندی که از ساعت 15 و 30 دقیقه شروع می‌شود، به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

دیدگاهها