کد خبر : 1825257 | 30 اردیبهشت 1401 ساعت 00:03 | 5.4K بازدید | 2 دیدگاه

حق سعید صادقی است که در تیم ملی باشد؛

الهویی: آقای اسکوچیچ لطفا تیم ما را هم ببینید

مربی گل‌گهر سیرجان با دفاع از عملکرد شاگردانش از سرمربی تیم ملی خواست تا توجه ویژه‌ای به بازیکنان گل‌گهر داشته باشد.

به گزارش "ورزش سه" سعید الهویی مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان بعد از برتری 2 گله تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان در جمع خبرنگاران سیرجانی پیرامون مسابقه امشب گفت: این برد را به مردم خوب سیرجان و هواداران گل‌گهر تبریک می‌گویم؛ به رسم همیشه این برد را به کارگران شرکت گل‌گهر تقدیم می‌کنیم، امیدواریم این «ما»یی که شکل گرفته بتواند همین‌گونه استوار قدم بردارد و جلو برویم و در فراز و نشیب‌هایی که شکل خواهد گرفت، کنار هم بمانیم تا انشالله آخر فصل بتوانیم نتیجه خوب و جایگاه خوبی را با وجود همه ناملایمتی‌ها که برایمان ایجاد کردند، کسب کنیم.

وی افزود: فکر می‌کنم بازی خوبی برای ما بود و به آنچه می‌خواستیم چه از نظر شکل بازی و چه از نظر نتیجه رسیدیم؛ فارغ از 3 امتیاز و 2 گلی که زدیم، آن‌هم در مقابل نفت مسجدسلیمان که جزو تیم‌های خوب در این چند هفته بوده، موقعیت گلی به حریف ندادیم و بارها توانستیم ساختار دفاعی حریف را باز کنیم و موقعیت‌های خیلی خوبی را ایجاد کردیم و به گلر حریف علی محسن‌زاده تبریک می‌گویم چون 2 سیو خوب از جمله مهار توپ کی‌روش را داشت.

الهویی ادامه داد: در کل نسبت به کیفیت فنی تیم‌مان و تلاشی که می‌کردیم فکر می‌کنم عملکرد خوبی داشتیم؛ آن‌هم در شرایطی که لیگ در مرحله فشرده‌ای است و ما داریم 4 روز به 4 روز بازی می‌کنیم و این خیلی سخت است که بتوانیم به لحاظ جسمانی تیم‌مان را نگه داریم اما خداراشکر بچه‌هایمان خیلی خوب دویدند و پرس کردند و در یک بازی مالکانه توانستند از آن فضاهایی که آقای قلعه‌نویی درباره‌شان صحبت کرده بودند بهره ببرند.

مربی گل‌گهر با درخواست از سرمربی تیم ملی گفت: جا دارد از دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی خواهشی کنم، امروز سعید صادقی فکر می‌کنم عملکرد خیلی خوبی داشت و فاصله‌اش در جدول پاس‌گل را با بقیه بازیکنان خیلی زیاد کرد. ما در تیم‌مان چند بازیکن مثل سعید صادقی داریم و فکر می‌کنم وقت آن است که آقای اسکوچیچ به سعید صادقی، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، مهدی تیکدری و حتی محسن فروزان توجه ویژه‌ای داشته باشد.

سعید الهویی در بخش پایانی صحبت‌هایش گفت: فوتبال دیگر در دو سه باشگاه خلاصه نمی‌شود، این بازیکنان بازیکنانی هستند که عملکرد فوق‌العاده‌ای در این فصل داشتند و فکر می‌کنم تا فاصله باقیمانده تا جام جهانی، بایستی آقای اسکوچیچ باید از این بازیکنان دعوت کند و به آن‌ها فضا بدهد تا کیفیت‌شان را در تیم ملی نشان بدهند. امیدوارم که این نگاه را آقای اسکوچیچ به تیم گل‌گهر و بازیکنان باکیفیتش داشته باشد.

دیدگاهها