کد خبر : 1825264 | 30 اردیبهشت 1401 ساعت 00:30 | 33.8K بازدید | 4 دیدگاه

زبانم برای تشکر از همه قاصر است

غفوری: امیدوارم عمری باشد که جبران کنم

کاپیتان استقلال از همه هواداران استقلال بابت حمایت هایشان تشکر کرد.

به گزارش "ورزش سه"، وریا غفوری بعد از تساوی استقلال مقابل آلومینیوم اراک در ورزشگاه آزادی عنوان کرد: جا دارد از هواداران تشکر کنم. واقعا سنگ تمام گذاشتند، دم همه آنها گرم. متاسفانه 3 امتیاز را نگرفتیم اما بازی خوبی انجام دادیم. شایسته این بودیم که 3 امتیاز را بگیریم. دو بازی دیگر داریم و با تمام وجود جلو می رویم تا امتیازات آن دو بازی را بگیریم.
او درباره حمایت هواداران از خودش گفت: نمی دانم چطور از هواداران تشکر کنم. واقعا نمی دانم؛ زبانم قاصر است که کلمات را برای این هوادار بیان کنم. فقط می توانم بگویم ممنون آنها هستم. از مهر و محبت شان ممنونم. تا آخرین روزی که زندگی می کنم در ذهن و دلم می ماند.
کاپیتان استقلال درباره اینکه فرهاد مجیدی در کنفرانس خبری به نبودن عکس وریا غفوری در وال برنامه فوتبال برتر اعتراض کرده، خاطرنشان کرد: همانطور که هفته قبل گفتم، از آقافرهاد تشکر می کنم. ایشان در حق ما فراتر از یک مربی بوده است. در این دو سالی که کار می کنیم همیشه از خودشان گذشتند تا تیم موفق باشد. از آقافرهاد ممنونم و امیدوارم عمری باقی باشد تا لطف و زحمات ایشان را جبران کنم و بیشتر از قبل و بهتر از قبل با تمام وجودم برایش بازی کنم و موفقیت های بیشتری کسب کنیم.
غفوری درباره پست حمایت علی دایی از خودش افزود: آقای دایی لطف داشتند. همیشه به ایشان ارادت داریم، او اسطوره بزرگی است و باید قدر چنین آدم هایی را همه مردم ایران بدانند.

دیدگاهها