کد خبر : 1825283 | 30 اردیبهشت 1401 ساعت 02:07 | 50.4K بازدید | 0 دیدگاه

تصادف سیدحسین و احمدی؛ دعوا بدون کروکی!

مصطفی احمدی و سیدحسین حسینی بر سر آغاز سریع و شکل‌گیری یک ضدحمله برای استقلال، با هم گلاویز شدند.

به گزارش "ورزش سه"، یکی از تاکتیک‌های استقلال برای رسیدن به گل برابر آلومینیوم اراک، استفاده از ضد حملات بود. مجیدی که در ترکیب تیمش چند عنصر تهاجمی و سرعتی داشت، امیدوار بود بتواند هنگام حملات تیم میهمان، دست به ضد حمله زده و اینگونه به گل برسد.

آبی ها که روی این فرصت ها برنامه داشتند، در یکی از این موقعیت ها در پی رسیدن به گل بودند. پس از ارسال کرنر اراکی ها به روی دروازه، حسینی با خروجی به موقع توپ را از آن خود کرد و سریعا از روی زمین برخاست و به دنبال یافتن یار مناسبی برای شروع سریع بازی بود.

اما در این میان مصطفی احمدی بازیکن آلومینیوم سد راه حسینی شد تا مانع از شروع سریع و تند و تیز گلر آبی ها شود، در نهایت هم بازیکن اراکی‌ها به هدف خود رسید و سنگربان استقلال را از شکل گیری یک ضد حمله محروم کرد.

کاری را که احمدی انجام داد تقریبا در تمامی مسابقات فوتبال می بینیم اما این جلوگیری از شروع مجدد حسینی باعث عصبانیت شدید گلر آبی ها شد و او نیز توپ را محکم بر زمین کوبید.

پس از این اتفاق، درگیری‌ها پشت محوطه جریمه استقلال بالا گرفت و احمدی با حسینی دست به یقه شدند و کار به جایی رسید که سایر بازیکنان برای اینکه کار بالا نگیرد، وارد عمل شدند و سعی در آرام کردن طرفین داشتند.

جواد رحیم زاده قاضی میدان نیز بلافاصله کارت زرد را از جیبش بیرون آورد تا نشان دهد قصد ندارد این اتفاقات را بدون جریمه شخصی مدیریت کند.

در نهایت با کارت زردی که به احمدی داده شد، درگیری‌ها خاتمه یافت و حسینی با یک ضربه کاشته، بازی را به جریان انداخت.

دیدگاهها