کد خبر : 1825340 | 30 اردیبهشت 1401 ساعت 16:20 | 21.9K بازدید | 3 دیدگاه

کسی مجبور به ماندن نیست

واکنش رسمی ناپولی به خبر علاقه بارسا به کولیبالی

رئیس ناپولی قصد ندارد کالیدو کولیبالی را مجبور به ماندن کند و به وی اجازه جدایی خواهد داد.

به گزارش "ورزش سه"، تنها یک سال تا پایان قرارداد کالیدو کولیبالی با ناپولی باقی مانده و هنوز توافقی در مورد تمدید قرارداد و ادامه دوران حضور این بازیکن در لیگ ایتالیا صورت نگرفته است. Calcio Napoli 24 دیروز در گزارشی مدعی شد اخیرا ژاوی با این مدافع باتجربه سنگالی درباره برنامه‌هایش برای پیشرفت سبک بازی بارسلونا و جاه‌طلبی‌های باشگاه در فصول آتی صحبت کرده و خواهان حضور او در لالیگا شده است.

 

ژاوی در جریان بازی پلی آف لیگ اروپا بین بارسلونا و ناپولی نسبت به سبک بازی کالیدو کولیبالی ابراز تمایل کرده و این مدافع تنومند را راه حل بهبود شرایط خط دفاعی بارسلونا در فصل بعد توصیف کرد. در آن مسابقه کاتالان‌ها پس از حذف ناپولی در مجموع با نتیجه 5-3 به مرحله یک هشتم نهایی صعود کردند و البته در نهایت در نیمه نهایی برابر فرانکفورت مغلوب شدند.

ژاوی در ماه های اخیر نشان داده خودش به شدت علاقمند به نقش آفرینی در نقل و انتقالات باشگاه و تماس مستقیم با بازیکنان برای مذاکره است. او تا به حال با چندین بازیکن مورد نظر بارسا تماس گرفته تا در مورد پروژه ورزشی مدنظرش توضیح دهد. کالیدو کولیبالی در سال های اخیر عملکرد درخشانی در ترکیب ناپولی داشته و در صورت عدم تمایل به تمدید قرارداد با این باشگاه، احتمالا تیم های بزرگ دیگر نیز رقیب بارسلونا برای توافق با این بازیکن خواهند بود.

 

آئورلیو دی لائورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی در واکنش به این خبر و در مورد کولیبالی گفت:« کولیبالی سمبل ناپولی است و اگر نمی خواهد دیگر سمبل باشگاه باشد، خودش باید در این باره تصمیم بگیرد. دوست داریم کولیبالی بماند اما نمی توانید کسی را مجبور به کاری کنید. هر کسی نظر و نیازهای خودش را دارد. به تصمیم همه احترام می گذاریم. کسی را می شناسید که با وجود ماندن چندین سال از قراردادش او را مجبور به ماندن کرده باشم؟ تنها کسی که مجبورش کردم چون دوست عزیزم بود، والتر ماتزاری است. بعد از دو سال گفت می خواهد برود و به او گفتم بماند و او هم ماند و 4 سال رضایت‌بخش را برای‌مان ارمغان آورد.»

دیدگاهها