کد خبر : 1825350 | 30 اردیبهشت 1401 ساعت 17:45 | 56.9K بازدید | 19 دیدگاه

تصمیم نهایی با کیلیان است

مادر امباپه: هم با رئال توافق کرده‌ایم، هم پی‌اس‌جی!

مادر کیلیان امباپه تایید کرد که مذاکره با هر دو باشگاه رئال مادرید و پی‌اس‌جی به اتمام رسیده است.

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته بود که ابتدا نشریه اکیپ ادعا کرد کیلیان امباپه تصمیم نهایی خود را یک‌شنبه در برنامه تله فوت اعلام خواهد کرد. کمی بعد رادیو مونته کارلو به نقل از اطرافیان امباپه ادعایی جدید را مطرح کرد مبنی بر اینکه او شنبه یا یک‌شنبه از تصمیم نهایی خود پرده بر می‌دارد و این مساله در تله فوت نخواهد بود. مشخص هم نیست که شنبه از تصمیم نهایی او مطلع خواهیم شد یا یک‌شنبه. گفته می‌شود اگر شنبه شفاف سازی کند، یعنی تمدید کرده است.

 

فایزه العماری، مادر کیلیان امباپه در مصاحبه با "کوراپلاس" و در مورد آخرین وضعیت فرزندش گفت:« هیچ جلسه جدیدی برای مذاکره درباره آینده امباپه پس از پایان قرارداد با پاری‌سن ژرمن وجود ندارد و این جلسات به پایان رسیده است. ما با رئال مادرید توافق کرده‌ایم و توافق دیگری هم با پاری‌سن ژرمن داریم. مذاکرات قبلاً به پایان رسیده است و حالا کیلیان باید انتخاب کند.»

 

العماری در مورد تفاوت پیشنهاد رئال مادرید و پی‌اس‌جی گفت:« این دو پیشنهاد از سوی رئال مادرید و سن ژرمن برابرند و اختلاف زیادی بین آنها وجود ندارد، اما منتظریم کیلیان آنچه را که می‌خواهد انتخاب کند. پیشنهاد رئال مادرید و پی‌اس‌جی؟ در مورد رئال کنترل کاملی بر حقوق تصاویر داریم و در پی‌اس‌جی، غرامت مالی وجود دارد. در مجموع، این دو پیشنهاد تفاوت چندانی با هم ندارند و تقریبا برابرند».

دیدگاهها