کد خبر : 1825417 | 31 اردیبهشت 1401 ساعت 10:51 | 25K بازدید | 17 دیدگاه

علیرضا رضایی به تیم امید نرفت، کاخساز دعوت شد

مجیدی به تیم امید دروازه‌بان نداد!

سرمربی استقلال زیر توافق خود با مهدی مهدوی کیا زد و اجازه نداد که علیرضا رضایی به اردوی تیم امید برود.

به گزارش "ورزش سه"، در لیست اعلام شده از سوی مهدی مهدوی کیا برای تیم ملی امید نام علیرضا رضایی و سینا سعیدی فر دو دروازه‌بان استقلال به چشم می خورد. بعد از اعلام لیست مشخص بود که استقلال در دو بازی آینده گلر ذخیره ندارد و به همین خاطر فرهاد مجیدی و مهدی مهدوی کیا توافق کرده بودند که سینا سعیدی فر در دو بازی پایانی لیگ در اردوی استقلال بماند و رضایی به تیم امید برود و بعد از اردوی بغداد سعیدی فر هم به اردو اضافه شود.
حتی فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست خبری بعد از دیدار با آلومینیوم اراک هم به طور رسمی اعلام کرد که با تیم امید و مهدوی کیا تعامل کرده و بازیکنانش را در اختیار تیم امید می گذارد اما بعد از این نشست اتفاقات دیگری رقم خورده است!
ظاهرا ساعتی بعد از نشست خبری مجیدی از اعلام خود پشیمان می شود و تصمیم می گیرد علیرضا رضایی را در اردو نگه دارد. از این رو بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بان‌های استقلال به مهدی مهدوی کیا اعلام می کند که سعیدی فر را به اردوی امید می فرستند و رضایی در استقلال باقی می‌ماند.
این مساله که ناراحتی مهدی مهدوی کیا را در پی داشته سبب شد تا رضایی به عنوان گلر دوم در استقلال باقی بماند و سعیدی فر به اردوی تیم امید برود.
از این رو مسئولان تیم امید نیز سریعا یک دروازه‌بان جوان دیگر را جایگزین رضایی کردند. رضا کاخساز دروازه‌بان تیم پیکان که در اردوهای قبلی امیدها نیز دعوت شده بود، دوباره دعوت شد تا به جای رضایی به اردوی تیم امید برود و کارش را شروع کند.

رضا کاخساز دروازه‌بان جوان پیکان به جای رضایی به اردو دعوت شده است؛ او در اردوهای قبلی نیز حاضر بود.

در این خصوص شنیده می شود که یک دروازه‌بان دیگر هم تا عصر امروز به طور رسمی به اردوی تیم امید دعوت می‌شود.
نکته قابل توجه در این ماجرا این است که علیرضا رضایی قرار بود به عنوان دروازه بان اصلی تیم امید را همراهی کند. رضایی که تجربه بیشتری نسبت به گلرهای دعوت شده به تیم امید داشت، به عنوان دروازه‌بان شماره یک می‌توانست کمک زیادی انجام بدهد اما حالا با توجه به اتفاقات پیش آمده مشخص نیست که او حتی بعد از اردوی بغداد در ازبکستان هم اضافه شود و احتمالا شاهد خط خوردنش از تیم فوتبال امید خواهیم بود.

دیدگاهها