کد خبر : 1825426 | 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:29 | 9.1K بازدید | 0 دیدگاه

فدراسیون فوتبال کانادا: این یک رویداد ورزشی است

فدراسیون فوتبال کانادا به فدراسیون فوتبال ایران درباره انجام بازی دوستانه در شهر ونکوور اطمینان داد .

به گزارش ورزش سه و به نقل از خبرگزاری تسنیم، پس از برخی اظهارات مقامات سیاسی کانادا ، مسئولان فدراسیون فوتبال ایران با ارسال نامه‌ای نگرانی‌های خود در این مورد را به طرف کانادایی اعلام کردند که در همین راستا فدراسیون فوتبال کانادا به این نامه پاسخ داده است.

در بخشی از نامه فدراسیون فوتبال کانادا آمده است: «ضمن توجه به نگرانی‌های فدراسیون فوتبال ایران اعلام می‌کنیم این مسابقه ماهیت کاملاً ورزشی دارد و هر دو تیم برای حضور در جام جهانی قطر آماده می‌شوند. به شما اطمینان می‌دهیم که با دقت و بررسی کامل موضوعات، به دنبال برگزاری این بازی خواهیم بود و همچنین امیدواریم این تجربه موفقی از برگزاری یک مسابقه برای تیم‌های ملی هر دو کشور باشد.

ورزشگاه محل برگزاری این مسابقه بارها میزبان مسابقات رسمی بین‌المللی بوده است و به شما اطمینان می‌دهیم شرایط برگزاری بازی را به دقت زیر نظر خواهیم داشت و تیم امنیتی ورزشگاه مسابقات را براساس سیاست‌ها و قوانین بین‌المللی برگزار خواهد کرد. کلیه گزارش‌های مرتبط با نحوه برگزاری مسابقه را به شما اطلاع می‌دهیم و از دریافت نظرات شما در این خصوص قدردانی می‌کنیم. فدراسیون فوتبال کانادا مشتاقانه در انتظار برنامه‌ریزی مشترک به منظور انجام این سفر و برگزاری این مسابقه هیجان‌انگیز در استادیوم BC Place خواهد بود».

دیدگاهها