کد خبر : 1825429 | 31 اردیبهشت 1401 ساعت 11:39 | 19.1K بازدید | 2 دیدگاه

متفاوت‌ترین حامدِ حاضر در تبریز؛

فرار لک از حواشی بازی جنجالی هفته (عکس)

دروازه بان پرسپولیس در بازی جنجالی مقابل تراکتور، برخلاف تقابل های قبلی دو تیم، یکی از کم حاشیه ترین ها بود.

به گزارش "ورزش سه"، حامد لک سال ها پیش به عنوان سرباز در تبریز حضور یافت و بعد از یک فصل موفق، در فصل دوم حضورش، اشتباهاتی داشت که میانه او را با تی تی ها شکرآب کرد. 
رابطه او با تراکتوری ها در گذر زمان هیچ گاه خوب نشد و هر بار که این دروازه‌بان در تبریز حضور یافت، جنجال های ریز و درشتی را شاهد بودیم.

دروازه بان پرسپولیسی ها دیگر عادت کرده که وقتی برای گرم کردن در تبریز وارد زمین می شود، با استقبال معکوس مواجه گردد. این استقبال معکوس، گاهی با واکنش های لک هم مواجه و گاهی نیز با اتفاقاتی دیگر تلفیق شده و باعث ایجاد جنجال شده است. آخرین حضور او در تبریز پیش از بازی هفته گذشته، در لیگ بیستم بود که به مشاجره او با توپ جمع کن و ماجراهایی که می دانید، ختم شد.


در بازی پر حاشیه هفته بیست و هشتم لیگ بیست و یکم اما حامد لک، گریز موفقی از هر گونه جنجال احتمالی داشت. طبق روال، با چند شعار همیشگی استقبال معکوس از او صورت گرفت. در طول بازی، یک لیزر چشمان لک را نشانه رفته بود و در لحظات ملتهبی که به نیمه تمام ماندن بازی انجامید نیز خیلی از نگاه ها به لک بود.

سنگربان سرخ پوشان این بار اما سعی کرد باتجربه‌تر عمل کند و در شبی که بعضی از هم تیمی هایش موجب تحریک هواداران تیم حریف شده بودند، واکنش جنجالی از خود نشان ندهد. در لحظه نیمه تمام ماندن بازی لک به همراه داود فنایی، مسیر رختکن را در پیش گرفت. او که بعد از یک دوری کوتاه از ترکیب، دوباره به جمع 11 نفر اصلی تیمش برگشته سعی کرد تا با کنترل احساساتش، هر گونه احتمالی خروج از این جمع را خنثی کند.

دیدگاهها