کد خبر : 1825488 | 31 اردیبهشت 1401 ساعت 16:26 | 17.4K بازدید | 2 دیدگاه

هفت روز پر استرس در انتظار باشگاه رئال‌ مادرید

طی یک هفته آینده چند اتفاق بسیار مهم در انتظار باشگاه رئال مادرید خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، هواداران رئال مادرید این روزها وضعیت پر استرسی را پشت سر می گذارند. تیم فوتبال رئال مادرید با هدایت کارلو آنچلوتی هفته آینده در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لیورپول خواهد رفت؛ دیدار بسیار احساسی که در ورزشگاه استادو فرانس شهر پاریس برگزار می‌شود و رئال مادرید در آن به دنبال کسب چهاردهمین مقام قهرمانی خود در چمپیونزلیگ خواهد بود.

اما حضور تیم فوتبال رئال مادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا تنها نگرانی و دغدغه هواداران این باشگاه در هفته پیش‌رو محسوب نمی شود چرا که تیم بسکتبال رئال نیز اخیراً با غلبه بر بارسلونا در نیمه نهایی یورو کاپ به فینال این مسابقات صعود کرد و امشب در بازی نهایی به مصاف تیم ترکیه ای آناتولی افس می‌رود که موفق شد در دیگر دیدار نیمه نهایی المپیاکوس یونان را از پیش رو بردارد.

به این دو مسابقه بسیار مهم و هیجان انگیز بحث درباره آینده کیلیان امباپه را هم اضافه کنید. شایعات درباره ستاره فرانسوی به خسته‌ کننده ترین حالت خود رسیده و به نظر می‌رسد که هواداران رئال مادرید و پاری سن ژرمن برای مشخص شدن وضعیت نهایی این بازیکن لحظه شماری می کنند؛ اتفاقی که قرار است طی یکی دو روز آینده رخ دهد و گزارش‌ها حاکی از آن است که کیلیان امباپه امشب یا حداکثر تا فردا تصمیم نهایی خود را برای ماندن در پاری سن ژرمن یا ترک این تیم به مقصد سانتیاگو برنابئو اعلام خواهد کرد.

دیدگاهها