کد خبر : 1825491 | 31 اردیبهشت 1401 ساعت 16:36 | 19.1K بازدید | 4 دیدگاه

تکرار شود، مجبور به افشاگری و شکایت خواهیم شد

پیکان: مذاکره غیراخلاقی با بازیکنان ما را متوقف کنید

باشگاه پیکان نسبت به رفتارهای غیرحرفه‌ای برخی باشگاه‌های لیگ برتر گلایه کرد.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال پیکان در فصل جاری لیگ برتر بازیکنان جوان زیادی را در ترکیب خود داشت. اکثر این بازیکنان جوان که امسال نام آنها در فضای فوتبال مطرح شده، قراردادهای بلندمدت با پیکان دارند اما با نزدیک شدن به پایان فصل ظاهرا برخی باشگاه‌ها با برخی نفرات خودروسازان وارد مذاکره شده‌اند.
این موضوع ناراحتی مسئولان پیکان را در پی داشته و به همین خاطر این باشگاه اطلاعیه‌ای را صادر کرده است. 
در اطلاعیه باشگاه پیکان آمده است: 
«متاسفانه با نزدیک شدن به پایان رقابت های لیگ برتر فوتبال، نمایندگان برخی باشگاه‌ها در اقدامی کاملا غیرحرفه‌ای و غیراخلاقی با بازیکنان تحت قرارداد پیکان مذاکراتی را انجام داده و با پیشنهادهای واهی و اغواکننده در پی اغفال نفرات جوان و آینده‌دار این باشگاه هستند.
این اتفاق در حالی رخ داده که بدیهی است در فضای حرفه‌ای فوتبال و با توجه به اینکه همچنان دو هفته به پایان رقابت‌های لیگ برتر باقی مانده است، مذاکره با بازیکنان تحت قرارداد یک باشگاه اقدامی غیرقانونی و قابل پیگرد است.
از این رو از افرادی که با این نوع اقدامات ناپسند، مقاصد شومی را در فضای فوتبال دنبال می کنند، می‌خواهیم برای رسیدن به اهداف خود، اخلاق حرفه‌ای را زیر پا نگذارند که در غیراینصورت مجبور به افشاگری درباره نام باشگاه‌های مورد نظر و همچنین ثبت شکایت در دستگاه‌های قضایی فوتبال خواهیم بود.»

دیدگاهها