کد خبر : 1825501 | 31 اردیبهشت 1401 ساعت 18:00 | 8.1K بازدید | 0 دیدگاه

گزارش گاتزتادلواسپورت؛

آخرین تلاش‌های اینتر برای تمدید با ستاره کروات

باشگاه اینتر در اقدامی ‌در پی ارائه پیشنهادی جدید جهت تمدید قرارداد به ایوان پریشیچ است.

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه گاتزتا دلو اسپورت در حالی‌که روز گذشته از ایجاد تنش بین اینتر و ایوان پریشیچ برسر تمدید قرارداد خبر داده بود، حالا گزارش می‌دهد که مدیران باشگاه اینتر قصد دارند انعطاف بیشتری از خود نشان دهند. این بال کروات از اینکه مدیران این باشگاه ایتالیایی هنوز پیشنهادی مناسب به وی ارائه نکرده‌اند، ناراحت است. 

 

 

بر اساس گزارش گاتزتا دلو اسپورت، اینتر خود را آماده ارائه پیشنهادی جدید برای تمدید دو ساله قرارداد پریشیچ با دستمزد 6 میلیون یورو در سال می‌کند. در همین راستا قرار است مدیران این باشگاه ایتالیایی در ابتدای هفته آینده با مدیر برنامه‌های پریشیچ دیداری داشته باشند تا در خصوص تمدید قرارداد این بازیکن مذاکره کنند.

یوونتوس و چند باشگاه لیگ برتری از جمله چلسی و نیوکاسل نیز حاضر به پرداخت دستمزد خالص 6 میلیون یورویی به ازای هر فصل هستند، این در حالی است که پیش از اینتر  پیشنهاد تمدید با دستمزد 4.5 میلیون یورو در سال را به این بال کروات ارائه داده بود.

 

پریشیچ 33 ساله که به نظر اولویتش ماندن در اینتر است، تاکنون در 253 بازی برای نراتزوری به میدان رفته و آمار 54 گل‌زده و 49 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است. قرارداد فعلی او با اینتر تا پایان ماه ژوئن 2022 اعتبار دارد.

دیدگاهها