کد خبر : 1825665 | 01 خرداد 1401 ساعت 21:25 | 33.1K بازدید | 38 دیدگاه

سیتی ۳-۲ استون ویلا؛ بازگشت معجزه‌آسای قهرمان

منچسترسیتی در یک بازی دراماتیک موفق شد با نتیجه 3-2 استون ویلا را شکست دهد و قهرمان لیگ برتر شود.

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی امشب در هفته پایانی رقابت‌های لیگ برتر انگلیس در اتحاد میزبان استون ویلا بود که نهایتاً این بازی با نتیجه 3-2 به سود منچسترسیتی خاتمه یافت و این تیم قهرمان لیگ برتر انگلیس شد.

در دقیقه 9 اشتباه عجیب دروازه‌بان استون ویلا و البته پرس گابریل ژسوس می‌توانست به گل اول منچسترسیتی منجر شود اما شانس با تیم استیون جرارد همراه بود که توپ بعد از برخورد با ستاره برزیلی به بیرون رفت.

در دقیقه 17 حرکت فوق العاده ریاض محرز می‌توانست به گل اول منچسترسیتی منجر شود اما بازیکنان استون ویلا هر طور که بود توپ را در دهانه دروازه از مقابل پای کوین دی بروین دفع کردند.

در دقیقه 24 ضد حمله سریع بازیکنان منچسترسیتی می‌توانست به گل اول این تیم منجر شود اما ضربه فیل فودن با کم‌ترین اختلاف ممکن از کنار دروازه استون ویلا به بیرون رفت.

در دقیقه 31 باز هم گابریل ژسوس این فرصت را داشت که گل برتری منچستر سیتی را به ثمر برساند اما ضربه نه‌چندان خوب این بازیکن بعد از برخورد به مدافع استون ویلا کرنر شد.

در دقیقه 37 استون ویلا برخلاف جریان بازی موفق شد دروازه منچستر سیتی را باز کند. ارسال فوق العاده لوکاس دینیه به روی دروازه با ضربه سر تمام کننده متی کش همراه باشد تا نتیجه 1-0 شود.

در دقیقه 43 اشتباه وحشتناک فرناندینیو باعث شد واتکینز در مصافی تک به تک با دروازه منچسترسیتی قرار بگیرد اما تعلل بیش از حد این بازیکن باعث از دست رفتن این فرصت برای استون ویلا شد. 

در ادامه تلاش‌های منچسترسیتی برای به ثمر رساندن گل تساوی بی نتیجه بود تا بازی در پایان 45 دقیقه ابتدایی با همان یک گل به سود استون ویلا خاتمه پیدا کند.

منچسترسیتی در همان لحظات ابتدایی نیمه دوم می‌توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما گابریل ژسوس در دهانه دروازه به شکلی باورنکردنی یک موقعیت فوق العاده را از دست داد.

در دقیقه 55 اولی واتکینز روی یک ضد حمله می‌توانست کار منچسترسیتی و پپ گواردیولا را تمام کند اما ضربه بی دقت این بازیکن در مصافی تک به تک به بیرون رفت.

در دقیقه 69 استون ویلا موفق شد در کمال ناباوری گل دوم را وارد دروازه منچستر سیتی کند. فیلیپ کوتینیو بعد از یک حرکت فردی فوق العاده و با ضربه‌ای دقیق دروازه منچستر سیتی را باز کرد تا نتیجه 2-0 شود.

در دقیقه 73 کوین دی بروین می‌توانست روی پاس رحیم استرلینگ یکی از گل‌های خورده منچسترسیتی را جبران کند اما ضربه بی دقت این بازیکن از بالای دروازه استون ویلا به بیرون رفت.

در دقیقه 76 منچسترسیتی بالاخره توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند. ارسال رحیم استرلینگ به روی دروازه با ضربه سر تمام کننده ایلکای گوندوغان همراه شد تا نتیجه 2-1 شود.

تنها دو دقیقه بعد منچسترسیتی توانست گل تساوی را هم وارد دروازه استون ویلا کند. ضربه دقیق رودری به گوشه دروازه رفت تا تیم پپ گواردیولا در عرض دو دقیقه کار را به تساوی کشانده باشد.

در دقیقه 81 معجزه منچسترسیتی تکمیل شد و این تیم توانست به گل سوم دست پیدا کند. ایلکای گوندوگان دروازه خالی استون ویلا را روی پاس کوین دی بروین باز کرد تا نتیجه 3-2 شود.

در ادامه بازی منچسترسیتی به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن کار را کنترل کرد و اجازه خلق موقعیت به استون ویلا نداد تا بازی با همان نتیجه 3-2 تمام شود و تیم پپ گواردیولا قهرمان این فصل لیگ برتر انگلیس شود.

دیدگاهها